Wyszukiwałeś:

Rajd X

Barum X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Barum

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Rajd Polski wraca do Mistrzostw Europy

Przyszłoroczona, 67. edycja Rajdu Polski powróci do rangi rundyRajdowych Samochodowych Mistrzostw Europy. FIA właśnie przedstawiła oficjalnykalendarz startów mistrzostw Starego Kontynentu.

 

Barum: Numery przyznane

Trzykrotni Mistrzowie Polski - Bryan Bouffier z pilotem Xavierem Panserimotrzymali pierwszy numer startowy przed 41. Barum Czech Rally Zlin. Impreza unaszych południowych sąsiadów będzie łączoną rundą serii IRC orazRajdowych Mistrzostw Europy.

 

Barum: Sołowow jednak Fiestą

Michał Sołowow i Maciek Baran, zgłoszeni w Peugeocie 207 S2000 donadchodzącego Rajdu Barum - rundy Rajdowych Mistrzostw Europy oraz serii IRC,wystartują jednak za kierownicą Forda Fiesty S2000.

 

Oleksowicz po punkty na Morawy

Aż 123 załogi widnieją na liście startowej rozpoczynającego się jutro 41.Barum Czech Rally Zlín. Wśród nich są także zawodnicy zespołuCastrol TRW MOTOINTEGRATOR – Maciej Oleksowicz i Andrzej Obrębowskistartujący Fordem Fiestą S2000. Przed rajdem Maciej Oleksowicz pilotowanyprzez Andrzeja Obrębowskiego zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji ERC.

 

Rajd Barum: Kopecky wygrywa thriller

To była jedna z najbardziej zaciętych rywalizacji ostatnich lat w RajdowychMistrzostwach Europy oraz serii IRC. Jan Kopecky w Skodzie Fabii S2000 wygrałczeski klasyk - Rajd Barum, z przewagą zaledwie 1,2 s. W pokonanym polu Czechzostawił Freddy Loix'a, startującego w bliźniaczej Fabii.

 

Oleksowicz obronił trzecie miejsce

Niespełna 250 km rywalizacji na oesach wśród krajobrazówwschodnich Moraw już za kierowcami i pilotami. Polska załoga zespołu CastrolTRW MOTOINTEGRATOR – Maciej Oleksowicz i Andrzej Obrębowski startującaFordem Fiestą S2000 zameldowała się na mecie 41. Barum Czech RallyZlín na 3. miejscu w klasyfikacji ERC i 16. miejscu w klasyfikacjigeneralnej imprezy.

 

Sołowow: "To za mało na taką konkurencję"

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) wygrali punktacjęMistrzostw Europy w Barum Rally Zlin 2011. W  "generalce" załogaCersanit Rally Team finiszowała na 11 pozycji, a Michał Sołowow przyznał,że Rajd Barum to jedna z najtrudniejszych asfaltowych rund w Europie.

 

Chuchała przed Dolnośląskim: "Trzeba iść pełną klepą"

Kultowe odcinki Kotliny Kłodzkiej będą areną zmagań podczas 21. RajduDolnośląskiego (2-4.09), piątej odsłony RSMP 2011. Zawodnicy LOTOS - SubaruPoland Rally Team, Wojtek Chuchała i Kamil Heller, czyli jeden z najmłodszychduetów startujących w Mistrzostwach Polski, przystąpią do rajdu mocnozmotywowani po sukcesie w poprzedniej rundzie RSMP, 20. Rajdzie Rzeszowskim.

 

Rajd Dolnośląski: Porębski w Citroenie DS3

Załoga rajdowa z Podbeskidzia – Tomasz Porębski/Tomasz Spurek pokrótkiej przerwie powraca na rajdowe trasy. Zawodnicy zadbają o wysokipoziom konkurencji już przy następnej eliminacji rajdowych mistrzostw,wystawiając do walki w klasie aut przednionapędowych Citroena DS3.

 

Lider ERC o 70. Rajdzie Polski

W tym roku czeski duet Jan Kopecký / Pavel Dresler pokazuje wMistrzostwach Europy wprost perfekcyjną formę. Za kierownicą Skody FabiaS2000 w sześciu startach, zanotował pięć wygranych i jedną drugą lokatę.Już od najbliższego piątku na Rajdzie Polski czeka na nich jednakszczególne wyzwanie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Barum".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017