Wyszukiwałeś:

Rajd X

Dakar X

2014 X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Dakar 2014

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Żołnierze w Dakarze

O tym, że ludzka siła i wiara nie ma granic napisano już wiele. Jednak tenprzykład dobitnie pokazuje, że nie wolno się poddawać. Żołnierze brytyjskiej armii, weterani wystartują w Rajdzie Dakar. Organizacja ProjectMobility pomogła im i wyposaży weteranów w samochód Bowler aby mogli ukończyć Rajd Dakar 2014.

 

Ford Ranger na podbój Rajdu Dakar

W przyszłorocznej edycji Rajdu Dakar wystartują dwie załogi zespołu TeamFord Racing w specjalnie przygotowanych na pustynne drogi wersjach Rangera.

 

Adam Małysz gotowy na Dakar!

„Raczej, to że myślisz pozytywnie ma dużo lepszy wpływ na Ciebie,niż to, jeśli myślisz o czymś czego masz nie zrobić albo co źlezrobiłeś", powiedział Adam Małysz po konferencji prasowej."Orzeł z Wisły" jest głodny ścigania i będzie chciał poprawić swój wynik z 2013 roku.

 

Ambasador MINI pojedzie w Dakarze

Marka MINI rozpoczęła współpracę z Martinem Kaczmarskim, młodymkierowcą rajdowym, który wystartuje niebawem w rajdzie Dakar 2014 zakierownicą MINI ALL4 Racing. Martin został jednocześnie oficjalnymambasadorem marki MINI w Polsce.

 

Polacy powalczą w piekle

Na naszym globie nie ma drugiej takiej imprezy, drugiego takiego wyzwania, zktórym może zmierzyć się śmiertelnik mówiący o sobie, że wżyłach ma benzynę zamiast krwi. Rajd Dakar to legenda, któraprzeraża wielu i podnieca wszystkich. Każdego roku Dakar przyciągakierowców z całego świata. W tym roku na starcie zobaczymy aż 18Polaków.

 

Awans Krzysztofa Hołowczyca

Za nami 9. etap Rajdu Dakar, który wygrał najbardziej utytułowanykierowca, czyli Stephane Peterhansel. Wczorajszy dzień był udany także dlaPolaków.

 

Dakar 2014 najlepszy w historii startów Polaków

Kolejna edycja morderczego rajdu już za nami i śmiało możemy być z niejdumni. Bo oto Dakar 2014 przyniósł nam najlepszy wynik w historiistartów kierowców z nad Wisły.

 

Peugeot może dołączyć do Dakaru w przyszłym roku

Świat sportu motorowego huczy od plotek dotyczących powrotu Peugeota dorywalizacjiw Rajdzie Dakar. Wraz z tym powrotem łączeni są StephanePeterhansel oraz Sebastien Loeb.

 

Peugeot testuje 2008 DKR

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a to z kolei znak, że przygotowaniado Rajdu Dakar 2015 wchodzą w decydującą fazę. Peugeot rośnie w siłę itestuje swoją "dakarową zabawkę".

 

Renault Duster Team zaatakuje pierwszą 10. Dakaru

Rajd Dakar startuje już niebawem, wyścig zbrojeń jest już na ostatniejprostej. Argentyński zespół Renault Duster Team ma poważne planydotyczące swojego 3. startu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Dakar 2014".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017