Wyszukiwałeś:

Rajd X

Dakar X

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Dakar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Dakar 2008 nie wystartuje!

Rajd Dakar 2008 został odwołany – ogłosili dziś organizatorzyzawodów, francuska firma A.S.O. (Amaury Sport Organisation). To pierwszytego typu przypadek w 30-letniej historii legendarnej imprezy.„Organizatorzy Dakaru podjęli decyzję o odwołaniu edycji 2008”– czytamy w oficjalnym komunikacie.

 

Dakar - jeszcze realny czy już mit?

To miał być Dakar jakiego dotąd jeszcze nie było. Rekordowa liczbazgłoszeń, wielu kierowców światowego formatu, jedna z najdłuższych inajbardziej wymagających tras w historii, ogromne przedsięwzięcie medialne iorganizatorskie. Zamiast tryumfu i radości z pokonania pustynnego żywiołu namecie był smutek i zawiedzenie jeszcze przed startem. Trzydziestą,jubileuszową edycję rajdowego klasyka przegrali wszyscy. Wszyscy, z wyjątkiemterrorystów.

 

Nowy Dakar, nowe wyzwania

Największe wyzwanie motosportu, Rajd Dakar zostanie rozegrany na zupełnienowym terenie. Po 29 latach spędzonych w Afryce, odcinki specjalne tegoklasyka, po raz pierwszy w historii przebiegać będą po kontynenciepołudniowo-amerykańskim. Przed nowymi wymaganiami trasy muszą jednak stanąćnie tylko sami zawodnicy, ale także samochody.

 

Rajd Dakar: Pięć Race Touaregów na starcie

W organizowanym w Argentynie i Chile Rajdzie Dakar 2010 Volkswagen wystawipięć Race Touaregów. Producent samochodów z Wolfsburgazaangażował Brazylijczyków Maurício Nevesa i ClécioMaestrelli jako kolejny zespół obok znanych już od dawna par - CarlosaSainza i Lucasa Cruza (E/E), Giniela de Villiersa i Dirka von Zitzewitza (ZA/D),Marka Millera i Ralpha Pitchforda (USA/ZA) oraz Nassera Al-Attiyah i TimoGottschalka (Q/D).

 

Rajd Dakar ponownie w Afryce?

Jest szansa na powrót Rajdu Dakar do jego macierzystej, afrykańskiejscenerii. Etienne Lavigne, dyrektor imprezy, nie wyklucza, że już od 2011 rokurajd powróci czarny ląd.

 

To może być polski Dakar

1 stycznia spod Obelisku w Buenos Aires rusza 32. Rajd Dakar. KrzysztofHołowczyc zapowiada walkę o zwycięstwo - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Rajd Dakar: Wjechali do Chile

Podczas czwartego etapu Rajdu Dakar samochodowa ekipa Krzysztof Hołowczyc /Jean – Marc Fortin na mecie zameldowała się na 17. pozycji tracąc dolidera zaledwie 19 minut. Na prowadzeniu nadal Stephane Peterhansel.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc odpadł

Załoga Krzysztof Hołowczyc / Jean-Marc Fortin była zmuszona wycofać się zRajdu Dakar po tym jak na 66. kilometrze 9. etapu urwał się tylny most iwypadł wał napędowy w terenowym Nissanie Navara zawodników Orlen Team.Na kopnych wydmach Pustyni Atacama bez tylnego napędu zawodnicy nie moglikontynuować jazdy.

 

Rajd Dakar: Sainz podkręcił tempo

Hiszpanie Carlos Sainz/Lucas Cruz po pierwszym zwycięstwie etapowym w RajdzieDakar 2010 zwiększyli swoją przewagę w klasyfikacji generalnej nadpozostałymi kierowcami.

 

Rajd Dakar: "El Matador" zwycięzcą

Carlos Sainz wraz z pilotem Lucasem Cruzem po zaciętej walce na ostatnimodcinku, w klasyfikacji generalnej uzyskali tylko 2 minuty i 12 sekund przewaginad swoimi kolegami z zespołu Nasserem Al-Attiyah/Timo Gottschalkiem (Q/D). Aleto wystarczyło by Hiszpan po raz pierwszy w swojej bogatej karierze wygrałRajd Dakar.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Dakar".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017