Wyszukiwałeś:

Rajd X

Dakar X

. Znaleziono 194 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Dakar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 194 wszystkich):

Rajd Dakar: Polacy w czołówce

Po trzech etapach Rajdu Dakar, polscy kibice mają wiele powodów dozadowolenia. Zarówno w klasyfikacji samochodów, motocykli iquadów nasi zawodnicy plasują się w czołówce zawodów.

 

Rajd Dakar ponownie w Afryce?

Jest szansa na powrót Rajdu Dakar do jego macierzystej, afrykańskiejscenerii. Etienne Lavigne, dyrektor imprezy, nie wyklucza, że już od 2011 rokurajd powróci czarny ląd.

 

Rajd Dakar: Sainz podkręcił tempo

Hiszpanie Carlos Sainz/Lucas Cruz po pierwszym zwycięstwie etapowym w RajdzieDakar 2010 zwiększyli swoją przewagę w klasyfikacji generalnej nadpozostałymi kierowcami.

 

Rajd Dakar: "El Matador" zwycięzcą

Carlos Sainz wraz z pilotem Lucasem Cruzem po zaciętej walce na ostatnimodcinku, w klasyfikacji generalnej uzyskali tylko 2 minuty i 12 sekund przewaginad swoimi kolegami z zespołu Nasserem Al-Attiyah/Timo Gottschalkiem (Q/D). Aleto wystarczyło by Hiszpan po raz pierwszy w swojej bogatej karierze wygrałRajd Dakar.

 

Volkswagen w Rajdzie Dakar 2011

Volkswagen ponownie weźmie udział w legendarnym Rajdzie Dakar, któryodbędzie sie w dniach od 1 do 16 stycznia. Naszym celem jest trzecie z rzęduzwycięstwo w Rajdzie Dakar w 2011 roku" - mówi Kris Nissen dyrektorVolkswagen Motorsport.

 

Rajd Dakar: Al-Attiyah zwycięża, Hołowczyc na "piątkę"

Volkswagen po raz trzeci z rzędu triumfował w Rajdzie Dakar. Zespół zWolfsburga jest jak dotąd jedynym, który wygrał w klasyfikacjisamochodów stosując silniki wysokoprężne. Krzysztof Hołowczyc naostatnim etapie rajdu przypieczętował piąte miejsce w klasyfikacji generalnejrajdu i wyrównał w ten sposób swój najlepszy wynik whistorii swoich startów w tej legendarnej imprezie.

 

Iveco na rajdzie Dakar 2012

Zgodnie ze swoim powołaniem i naturalną potrzebą współzawodnictwaIveco wraz z FPT Industrial wezmą udział w rajdzie Dakar 2012, najważniejszymrajdzie terenowym świata, który rusza 1 stycznia z Mar della Plata wArgentynie, a kończy w Limie, Peru, w dniu 15 stycznia 2012 roku.

 

Dariusz Michalczewski w Rajdzie Dakar

Nie tylko Adama Małysza, z naszych mistrzów sportu, będzie możnazobaczyć na zbliżającej się edycji Rajdu Dakar. Na bezdrożach AmerykiPołudniowej pokaże się również Dariusz Michalczewski, choć w niecoinnej formie niż nasz skoczek z Wisły.

 

Iveco w drodze na rajd Dakar 2013

Iveco i FPT Industrial sponsorują udział holenderskiego Team De Rooy w RajdzieDakar 2013. Kontynuując współpracę, która w ubiegłorocznejedycji rajdu zaowocowała sporymi sukcesami, Iveco i FPT Industrial wyposażyłyTeam De Rooy w pojazdy, silniki i części zamienne.

 

Iveco w Rajdzie Dakar

Zespół Petronas De Rooy Iveco zajął kolejno czwarte, dziewiąte itrzynaste miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Dakar 2013. Czwarty byłGerard de Rooy, jadący Iveco Powerstar, dziewiąty Renè Kuipers, jadącyIveco New Trakker Evolution 3, a dziewiąty Miki Biasion w Iveco New TrakkerEvolution 2.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Dakar".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017