Wyszukiwałeś:

Rajd X

Dolnoslaski X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Dolnoslaski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Rajd Dolnośląski: Jedynka dla Kuzaja

Leszek Kuzaj i Craig Parry startujący w Peugeocie 207 S2000 otrzymali pierwszynumer startowy na liście zgłoszeń Rajdu Dolnośląskiego. Jest to ostatniarunda Rajdowych Mistrzostw Polski, która zostanie rozegrana nalegendarnych odcinkach wokół Polanicy Zdrój i Kłodzka.

 

RSMP: Rajd Dolnośląski wyłoni mistrzów

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski weszły w decydującą fazę.Zbliżający się wielkimi krokami Rajd Dolnośląski (Kłodzko, 8-10października) przyniesie ostateczne rozstrzygnięcia sezonu 2009. Przedkońcową rundą możliwych scenariuszy jest wiele, co niezwykle podgrzewaatmosferę przed startem.

 

Kajetanowicz: Dolnośląski, a później Antibes

W najbliższy weekend Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran staną na starcie RajduDolnośląskiego, ostatniej rundy tegorocznych mistrzostw Polski. Załoga SubaruPoland Rally Team będzie walczyć o laury w klasyfikacji generalnej rajdu.

 

Rajd Dolnośląski po nowej trasie

W Automobilklubie Ziemi Kłodzkiej trwają ostatnie przygotowania do finałowejrundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 20. RajduDolnośląskiego. Zawody te odbędą się w dniach 8-10 października i pojadąrównież jako podwójna runda Rajdowego Pucharu Polski (tzw. drugaliga). Iwona Petryla przepytała w wywiadzie dyrektora rajdu, Leszka Biegusa okilka aspektów związanych z tegoroczną eliminacją.

 

Rajd Dolnośląski: Bouffier najszybszy na koniec

Ostatnia runda tegorocznych rajdowych Mistrzostw Polski - Rajd Dolnośląski,padła łupem Bryana Bouffier. Francuz, który w tym roku oddał koronęmistrzowską Kajetanowi Kajetanowiczowi, w Kłodzku zapewnił sobie tytułdrugiego wicemistrza Polski.

 

Rajd Dolnośląski: 150 km walki

Do końca tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski pozostałyjuż tylko 3 eliminacje. Najbliższa, czyli 21. Rajd Dolnośląski to ostatniaokazja, aby na Dolnym Śląsku na żywo oglądać najszybszych kierowców,którzy rywalizują w  krajowym czempionacie.

 

Kierowcy o Rajdzie Dolnośląskim

Czołowi, rajdowi kierowcy przygotowujący się do startu w kolejnej rundzieRajdowych Mistrzostw Polski, znaleźli chwilę, by wypowiedzieć się na tematnadchodzącego 21. Rajdu Dolnośląskiego. O to co mówią Kajetanowicz,Kuchar, Bębenek i Chuchała.

 

Chuchała przed Dolnośląskim: "Trzeba iść pełną klepą"

Kultowe odcinki Kotliny Kłodzkiej będą areną zmagań podczas 21. RajduDolnośląskiego (2-4.09), piątej odsłony RSMP 2011. Zawodnicy LOTOS - SubaruPoland Rally Team, Wojtek Chuchała i Kamil Heller, czyli jeden z najmłodszychduetów startujących w Mistrzostwach Polski, przystąpią do rajdu mocnozmotywowani po sukcesie w poprzedniej rundzie RSMP, 20. Rajdzie Rzeszowskim.

 

Kajetanowicz przed Rajdem Dolnośląskim

Rajd Dolnośląski to jeden z klasyków w kalendarzu RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Przez ostatnie trzy lata impreza kończyłasezon krajowych rozgrywek. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran - reprezentanciLOTOS Dynamic Rally Team już szykują się do startu w piątej rundziepolskiego czempionatu.

 

Bębenek przed Rajdem Dolnośląskim

Już w najbliższy piątek widowiskowym prologiem na ulicach Kłodzka rozpoczniesię kolejna runda Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski –Rajd Dolnośląski. Z numerem 5 wystartuje Michał Bębenek. Po krótkiejprzerwie na fotel pilota w Mitsubishi Lancerze Evo X R4 powraca jegobrat-Grzegorz.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Dolnoslaski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017