Wyszukiwałeś:

Rajd X

Drezno X

Wroclaw X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Drezno Wroclaw

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

 

Małysz rozpocznie od Rajdu Drezno-Wrocław

Zamienia narty na cztery koła. Najbardziej utytułowany polski skoczeknarciarski Adam Małysz we wtorek, podczas specjalnie zwołanej konferencjiprasowej na wrocławskim rynku, przedstawił swoje plany startów w nowejdla siebie dyscyplinie sportu, rajdach Cross Country.

 

Małysz: "Debiut zaliczony"

W ubiegłą sobotę Adam Małysz za sterami Porsche Cayenne zadebiutował wrajdzie off-roadowym. Kilka minut po dwunastej, gdy Show Start na WzgórzuAndersa we Wrocławiu zaliczyły już motocykle i quady, na rampie startowejstanął rajdowy pojazd, a na jego pokładzie Adam Małysz i Albert Gryszczuk.

 

Małysz: "Mniej stresująco, ale emocje są"

Wczorajszy, drugi dzień zmagań na Drezno-Wrocław 2011 liczył 120kilometrów i prowadził, poprzez poligon w Żaganiu, na metę w okolicachKrosna Odrzańskiego. Drugi dzień w rajdzie był już mniej stresujący dladebiutanta RMF Caroline Team Adama Małysza.

 

Samochód Małysza nie zapalił się

W związku z pojawiającymi się informacjami  na temat domniemanegopożaru samochodu rajdowego Adama Małysza zespół RMF Caroline Teampoinformował w oficjalnym komunikacie, że sytuacja taka nie miała miejsca.

 

Bukmacherzy nie dają szans Małyszowi

Mimo, że do Rajdu Dakar zostało jeszcze pół roku, specjaliścipolskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) przewidują, że AdamMałysz, który niedawno zakończył karierę skoczka narciarskiego,będzie miał duże problemy, aby dotrzeć do mety południowoamerykańskiegowyścigu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Drezno Wroclaw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017