Wyszukiwałeś:

Rajd X

Finlandii X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Finlandii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Rajd Walii: Decydujące starcie

Zgodnie z tradycją trwającą od dwóch sezonów, rajd WielkiejBrytanii zamyka kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. W szesnastej,ostatniej rundzie sezonu 2007 rozstrzygną się losy tytułu mistrzowskiego wklasyfikacji kierowców pomiędzy jego obrońcą i aktualnym lideremSebastienem Loebem (Citroen) i Marcusem Grönholmem (Ford). O tym ktozwycięży zadecyduje 17 trudnych odcinków specjalnych.

 

WRC: 9 sekund szczęścia Loeba

Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał w Jyvaskyla Rajd Finlandii,dziewiątą eliminację mistrzostw świata. Drugie miejsce zajął reprezentantgospodarzy Mikko Hirvonen (Ford Focus WRC), a trzecie Australijczyk ChrisAtkinson (Subaru Impreza WRC). Znakomity wynik osiągnął Michał Kościuszko,który w swojej klasie Junior WRC zajął trzecie miejsce.

 

Hirvonen: Teraz wszystko jest w moich rękach

Mikko Hirvonen i Jarmo Lehtinen z zespołu BP Ford Abu Dhabi World Rally Teamwygrali Rajd Polski i objęli prowadzenie w klasyfikacji Rajdowych MistrzostwŚwiata FIA. Załoga Forda Focus RS WRC ma teraz 1-punktową przewagę nadrywalami na cztery rundy przed zakończeniem sezonu.

 

WRC: Hattrick Hirvonena

To już trzecie zwycięstwo z rzędu. Mikko Hirvonen z fabrycznego zespołuForda znowu ograł Sebastiena Loeba (Citroen) i wygrał rundę WRC. Tym razembył to Rajd Finlandii.

 

JWRC: Wygrali bitwy, przegrali wojnę

Mimo że to najlepszy wynik polskiej załogi w historii startów w RajdzieFinlandii, to zapewne sukces załodze Michał Kościuszko/Maciej Szczepaniak niesmakuje tak jakby sobie tego życzyli. Polacy zajęli trzecie miejsce w RajdzieFinlandii w klasie Junior WRC, ale przegrali decydującą walkę o tytuł.

 

WRC: Solberg ostrzy zęby na Walię

Petter Solberg chce wygrać ostatnią rundę WRC tego sezonu. W Rajdzie WielkiejBrytanii, rozgrywanym na terenie Walii najprawdopodobniej wystartuje zakierownicą Forda Focusa WRC.

 

WRC: Loeb w roli łowcy

Role się odwróciły. Po fenomenalnym początku sezonu Sebastien Loeboddał prowadzenie w rajdowych mistrzostwach świata Mikko Hirvonenowi. Teraz toFrancuz jest łowcą, a Fin ofiarą.

 

JWRC: Michał Kościuszko wicemistrzem świata!

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak – załoga reprezentująca barwySuzuki Sport Europe, zakończyła tegoroczny udział w Mistrzostwach Świata nadrugim miejscu podium zdobywając tytuł I Wicemistrza Świata w klasyfikacjiJWRC. Ten wynik jest historycznie największym sukcesem, jaki osiągnęli Polacyw motosportach na świecie.

 

Michał Kościuszko wybrał Fiestę S2000

Michał Kościuszko, jedyny polski kierowca startujący w RajdowychMistrzostwach Świata w cyklach SWRC i WRC Cup, w sezonie 2010 zasiądzie zakierownicą Forda. Rajdową Fiestę S2000 skonstruował i przygotowałzespół M-Sport. Obsługą samochodu w trakcie sezonu zajmie siębelgijska firma Symtech Racing.

 

Sołowow: "Przyciągają nas śnieżne bandy"

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) w szóstym starcie wRally Sweden zajęli 22 miejsce w klasyfikacji generalnej, 10 w klasie N4.Polacy byli jednocześnie ósmą załogą w samochodzie S2000.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Finlandii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017