Wyszukiwałeś:

Rajd X

Francji X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Francji

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Rajdowa karuzela ruszyła

Wczoraj wieczorem (24.01.) najlepsi rajdowi kierowcy świata zainauguruowalinowy sezon WRC 2008. Na przystawkę organizatorzy Rajdu Monte Carlo przygotowalidwa wieczorne odcinki specjalne. To początek zmagań jednej z najtrudniejszychi najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów motorowych.

 

RSMP: Na początek "po białym"

4. Platinum Rajd Magurski, to pierwsza eliminacja otwierająca tegoroczny sezonRajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dziś, w piątek do walki nazaśnieżonych odcinkach specjalnych wokół Gorlic przystąpi niemalcała czołówka rajdowców z sezonu 2007. Zabraknie jedynieimportowanego z Francji Mistrza Polski, Bryana Bouffiera.

 

Spotkanie fanów Volvo

Już w najbliższy weekend odbędzie się spotkanie właścicieli i fanówsamochodów Volvo. Coroczny zjazd VROM (Volvo Rendezvous for Owners &Members), mający miejsce w Goeteborgu zgromadzi entuzjastów marki zcałej Europy.

 

Volkswagen już w drodze na "Dakar"

We wtorek 2 grudnia ponad 700 samochodów rajdowych, w tym 22 w pełniwyposażone pojazdy serwisowe zespołu fabrycznego Volkswagen rozpoczęłymorską podróż z Le Havre we Francji do Buenos Aires w Argentynie. Dakar- najdłuższy i najtrudniejszy rajd świata odbędzie się po raz pierwszy wArgentynie i Chile, w dniach 3 – 18 stycznia 2009 roku.

 

Solberg Fordem... albo Citroenem

Citroen C4 lub Ford Focus. Jedno z tych dwóch aut rajdowych w najwyższejspecyfikacji WRC wybierze były mistrz świata Petter Solberg do jazdy wkolejnych eliminacjach światowego czempionatu.

 

RSMP: Vouilloz wystąpi w Rajdzie Orlen

Peugeot Sport Polska Rally Team przygotował niespodziankę dla kibicówsportu samochodowego w Polsce. W Rajdzie Orlen, rundzie Pucharu Europy FIAStrefy Centralnej oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski wystartujeNicolas Vouilloz, który poprowadzi Peugeot 207 RC Rallye.

 

WRC 2010: 13 rajdów bez Polski

FIA opublikowała dzisiaj oficjalny kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRCna sezon 2010. Nowość to Rajd Bułgarii, który zadebiutuje w tejnajwyższej serii rozgrywek. W wyniku systemu rotacyjnego w przyszłym sezonie wWRC nie będzie Rajdu Polski.

 

Kajetanowicz: Dolnośląski, a później Antibes

W najbliższy weekend Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran staną na starcie RajduDolnośląskiego, ostatniej rundy tegorocznych mistrzostw Polski. Załoga SubaruPoland Rally Team będzie walczyć o laury w klasyfikacji generalnej rajdu.

 

Michał Kościuszko wybrał Fiestę S2000

Michał Kościuszko, jedyny polski kierowca startujący w RajdowychMistrzostwach Świata w cyklach SWRC i WRC Cup, w sezonie 2010 zasiądzie zakierownicą Forda. Rajdową Fiestę S2000 skonstruował i przygotowałzespół M-Sport. Obsługą samochodu w trakcie sezonu zajmie siębelgijska firma Symtech Racing.

 

WRC: "Dynamiczny" Kościuszko

Sezon 2010 to nowy etap w karierze Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka. Wbarwach nowego zespołu Dynamic Word Rally Team polska załoga wystartuje wMistrzostwach Świata w dwóch pełnych cyklach SWRC i WRC Cupprzygotowanym przez M-Sport, a obsługiwanym w trakcie rajdów przezfirmę Symtech Fordem Fiesta S2000.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Francji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017