Wyszukiwałeś:

Rajd X

Hiszpanii X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Hiszpanii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

'SuperSeb' królem Hiszpanii

Sebastien Loeb wygrał czwartą rundę Rajdowych Samochodowych MistrzostwŚwiata - Rajd Katalonii. Tym samym broniący tytułu mistrza świata Loebumocnił swoje prowadzenie w klasyfikacji generalnej kierowców.

 

Loeb nie do zatrzymania

Sebastien Loeb po raz kolejny potwierdził, że jeśli chodzi o rajdy asfaltoweto nie ma sobie równych. Francuz wygrał piątą eliminację RajdowychSamochodowych Mistrzostw Świata - Rajd Korsyki i umocnił się na pozycjilidera w klasyfikacji punktowej kierowców.

 

Komornicki zaczyna od Tunezji

Łukasz Komornicki i Rafał Marton (Diverse Extreme Team) wystartują w cykluPucharu Świata cross-country 2008. Zmagania z czołowymi załogami świataPolacy rozpoczną startem w rajdzie Tunezji (23.04.-03.05) – pierwszym,międzynarodowej klasy pustynnym rajdzie od czasu odwołanego w styczniu Dakaru.

 

Rajdowy Lancer z dieslem

Mitsubishi prowadzi intensywne prace nad swoją najnowszą rajdówkącross-country, której głównym celem jest wygranie Dakaru 2009. Cociekawe, Racing Lancer będzie napędzany silnikiem wysokoprężnym.

 

WRC: Loeb królem Hiszpanii, Citroen znów górą

Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał Rajd Katalonii, dwunastąeliminację samochodowych mistrzostw świata. To dziewiąta wygrana"SuperSeba" w tym sezonie broniącego tytułu mistrza świata. Totakże kolejny w tym sezonie dublet fabrycznego zespołu Citroen, bowiem drugiemiejsce w rajdzie zajął Hiszpan Dani Sordo. Trzeci był Fin Mikko Hirvonen(Ford Focus WRC).

 

WRC: Groenholm gotowy do walki

Może nie wygrana, ale podium jest w zasięgu, twierdzi Marcus Groenholm. Fin po18-miesięcznej przerwie okazjonalnie wystartuje w Rajdzie Portugalii zakierownicą Subaru Impreza N14 WRC i ma ochotę napsuć trochę krwi Loebowi ispółce.

 

WRC: Loeb ukarany, Hirvonen bliżej tytułu

Sebastien Loeb cieszył się ze swojego zwycięstwa w Rajdzie Australiikrótko. Tuż po finiszu, podczas badania technicznego w Citroenie C4 WRCstwierdzono niezgodne elementy stabilizatora. Kara 1 minuty dla Francuza dałazwycięstwo Mikko Hirvonenowi (Ford Focus WRC), który wykonał bardzoważny krok w drodze po swój pierwszy tytuł mistrza świata.

 

WRC 2010: 13 rajdów bez Polski

FIA opublikowała dzisiaj oficjalny kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRCna sezon 2010. Nowość to Rajd Bułgarii, który zadebiutuje w tejnajwyższej serii rozgrywek. W wyniku systemu rotacyjnego w przyszłym sezonie wWRC nie będzie Rajdu Polski.

 

WRC: Loeb traci już tylko punkt

Wyniki zakończonego w niedzielę Rajdu Katalonii rzutują na cały tegorocznysezon WRC. Sebastien Loeb (Citroen), który wygrał przedostatniąeliminację tego serialu zbliżył się na 1 punkt do lidera klasyfikacji, MikkoHirvonena (Ford). To oznacza, że o tytule mistrzowskim rozstrzygnie następnyRajd Wielkiej Brytanii.

 

JWRC: Michał Kościuszko wicemistrzem świata!

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak – załoga reprezentująca barwySuzuki Sport Europe, zakończyła tegoroczny udział w Mistrzostwach Świata nadrugim miejscu podium zdobywając tytuł I Wicemistrza Świata w klasyfikacjiJWRC. Ten wynik jest historycznie największym sukcesem, jaki osiągnęli Polacyw motosportach na świecie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Hiszpanii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017