Wyszukiwałeś:

Rajd X

Jordanii X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Jordanii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

WRC 2010: 13 rajdów bez Polski

FIA opublikowała dzisiaj oficjalny kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRCna sezon 2010. Nowość to Rajd Bułgarii, który zadebiutuje w tejnajwyższej serii rozgrywek. W wyniku systemu rotacyjnego w przyszłym sezonie wWRC nie będzie Rajdu Polski.

 

Kościuszko będzie promował Kraków

Rajdowy Wicemistrz Świata JWRC 2009 Michał Kościuszko został oficjalnieambasadorem miasta Kraków. W ramach projektu „Kraków –miasto mistrzów” promującego stolicę Małopolski, kierowcabędzie reprezentował swoje rodzinne miasto poza granicami kraju.

 

Rajd Jordanii: Kościuszko wśród faworytów

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak reprezentujący zespół DynamicWorld Rally Team już dziś wystartowali w Jordan Rally samochodem Ford FiestaS2000. Jest to drugi tegoroczny start załogi w Rajdowych Mistrzostwach Świata(WRC).

 

Rajd Jordani: Kościuszko w Superally

Prowadzący po 6 odcinkach specjalnych w klasyfikacji SWRC Michał Kościuszko iMaciek Szczepaniak reprezentujący zespół Dynamic World Rally Team niewystartowali do ostatniego w pierwszym etapie odcinka specjalnego z powoduawarii paska alternatora.

 

Rajd Jordanii: Loeb powiększa przewagę

Sebastien Loeb i Daniel Elena, dominujący w trzecim etapie Rajdu Jordanii,zajęli w nim pierwsze miejsce, odnosząc swoje 56 wspólne zwycięstwo wWRC. Dzięki wygranej w 3 rundzie bieżącego sezonu, załoga Citroenazdecydowanie powiększa swoją przewagę w klasyfikacji kierowców wRajdowych Mistrzostwach Świata.

 

WRC dla każdego

Chcesz się poczuć niczym Sebastien Loeb, chcesz poprowadzić Subaru ImprezęN4 czy też Suzuki Swifta S1600, chcesz w końcu poczuć smak oficjalnych trasWRC w Finlandii bądź Jordanii? Teraz będziesz miał szansę. Do sprzedaży wcałym naszym kraju trafia właśnie najnowsza wersja gry WRC, którejpatronem jest mojeauto.pl.

 

WRC: Rajd Jordanii będzie ciekawszy

Organizatorzy Rajdu Jordanii, rundy Rajdowych Mistrzostw Świata dwoją się itroją, by uatrakcyjnić swoją imprezę. Mimo że nad krajem ciąży widmopolitycznej rewolty, ciągnącej się aktualnie przez Bliski Wschód.

 

WRC: Citroen może nie pojechać w Jordanii

Ze względu na niestabilną sytuację polityczną na Bliskim Wschodzie i AfrycePółnocnej, Citroen rozważa opcję nie wystartowania w zbliżającymsię Rajdzie Jordanii.

 

Rajd Jordanii: Zapoznanie w autach z wypożyczalni

Sztorm na morzu, do tego niestabilna sytuacja polityczna na Bliskim Wschodzie.Wszystko sprzeciwia się organizatorom Rajdu Jordanii, którzy zmuszenizostali do drastycznych zmian harmonogramu imprezy.

 

WRC: Top 10 wygranych o "cień zderzaka"!

W niedawno zakończonym Rajdzie Jordanii jego zwycięzca Sebastien Ogier(Citroen) był zaledwie o 0,2 s. szybszy od drugiego na mecie Jari-Matti Latvali(Ford). Z tej okazji niemiecki portal rallye-magazin.de przygotował listę 10najbardziej zażartych rozstrzygnięć w historii WRC.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Jordanii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017