Wyszukiwałeś:

Rajd X

Mazowiecki X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Mazowiecki

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

FSO ma 55 lat

W listopadzie 1951 roku z taśmy FSO na Żeraniu zjechał pierwszy, powojennypolski samochód - Warszawa M20. W ciągu 55 lat FSO wyprodukowało ponad 3,5miliona samochodów. Blisko 1,5 miliona aut wyeksportowano do 90 krajówświata.

 

RSMP: Mocna obsada w Płocku

Czołówka polskich zawodników znalazła się na liście zgłoszeńdo tegorocznego Rajdu ORLEN – VIII Rundy Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski, a także Rundy Rajdowego Pucharu Europy FIA StrefyCentralnej. Rajd Orlen odbędzie się w dniach 20-21 września.

 

RPP: Maliński wygrywa Rajd Mazowiecki

8. Rajd Mazowiecki organizowany przez Automobilklub Polski zakończył sięzwycięstwem zeszłorocznego wicemistrza Rajdowego Pucharu Polski - RafałaMalińskiego. Drugi na mecie zameldował się Wojciech Chuchała przed DanielemKamieńskim, który jednocześnie zwyciężył w N-3. W klasie Gośćnajszybszy był Maciej Oleksowicz, powtarzając swój sukces z 2008 roku.

 

Liczna obsada na Rajdzie Mazowieckim

Na oficjalnej stronie internetowej 9. Rajdu Mazowieckiego opublikowana zostałapełna lista zgłoszeń. Liczy ona 94 pozycje - 70 załóg rywalizującychw Rajdowym Pucharze Polski oraz po 12 w klasie "Gość", a także"trzeciej lidze".

 

Keraxy dla strażaków

Tabor Państwowej Straży Pożarnej województw centralnej Polskiwzbogacił się o dziewięć nowoczesnych, ciężkich, sprzętowychpojazdów ratownictwa technicznego, zbudowanych przez firmę InżynieriaSamochodów Specjalnych Wawrzaszek na dostarczonych przez Renault TrucksPolska podwoziach Renault Kerax 430.10 4x4.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Mazowiecki".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017