Wyszukiwałeś:

Rajd X

Monte X

Carlo X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Monte Carlo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Groenholm zwycięża w Monte Carlo

Wyśmienita inauguracja sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata (WRC)dla kierowcy Forda Marcusa Groenholma. Fin wygrał pierwszą rundę tego sezonu- rajd Monte Carlo i pierwszy asfaltowy rajd w karierze.

 

Rajdowa karuzela ruszyła

Wczoraj wieczorem (24.01.) najlepsi rajdowi kierowcy świata zainauguruowalinowy sezon WRC 2008. Na przystawkę organizatorzy Rajdu Monte Carlo przygotowalidwa wieczorne odcinki specjalne. To początek zmagań jednej z najtrudniejszychi najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów motorowych.

 

WRC: Loeb bezlitosny

Co prawda sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata dopiero się zacząłi przed kierowcami jeszcze 14 rund jednak trudno nie wskazać liderategorocznego serialu. Jest nim aktualny mistrz Sebastien Loeb (Citroen),który w ubiegły weekend znokautował rywali podczas Rajdu Monte Carlo.Francuz wygrał pierwszą rundę WRC w tym roku z przewagą 2 min 30 s. naddrugim na mecie Mikko Hirvonenem (Ford) i przeszedł do historii tej imprezyjako pięciokrotny jej zwycięzca z rzędu.

 

WRC: Skandynawia goni Loeba

Już dziś, w czwartkowy wieczór odcinkiem super-specjalnym w Karlstadrozpocznie się jeden z najszybszych i najciekawszych rajdów w całymtegorocznym kalendarzu WRC  - zimowy Rajd Szwecji. Po zakończeniu karieryprzez Marcusa Groenholma jednym z najpoważniejszych kandydatów dozwycięstwa jest Mistrz Świata Sebastien Loeb. Francuz dość łatwo rozprawiłsię z rywalami dwa tygodnie temu podczas Rajdu Monte Carlo. Czy tym razemokaże się szybszy od skandynawskiej kolonii kierowców na ich terenie?

 

IRC: Ogier wygrywa w Monte Carlo

Francuski kierowca Sebastien Ogier (Peugeot 207 S2000) wygrał 77. Rajd MonteCarlo. Alpejski klasyk, który stracił rangę eliminacji WRC, zostałrozegrany jako pierwsza runda sezonu 2009 nowego serialu IRC (IntercontinentalRally Challange).

 

IRC: Ofensywa Skody w Monte Carlo

W styczniowym Rajdzie Monte Carlo, który otworzy sezon rajdowego cykluIRC zespół fabryczny Skody wystawi do walki trzy Fabie S2000. Czeskamarka liczy na zwycięstwo w tym prestiżowym rajdzie.

 

IRC: Kubica wystartuje w Monte Carlo

Robert Kubica do cna chce wykorzystać przerwę międzysezonową w Formule 1.Krakowianin postanowił ponownie zasiąść za kierownicą rajdówki iwystartuje w Rajdzie Monte Carlo.

 

Rajd Monte Carlo: Kubica już nie jedzie

To miało być największe wyzwanie w krótkiej karierze kierowcyrajdowego Roberta Kubicy. Niestety zakończyło się już na pierwszychkilometrach prologu Rajdu Monte Carlo. Krakowianin miał defekt silnika wRenault Clio R3.

 

Rajd Monte Carlo: Wspaniały debiut Fiesty S2000

Pierwszy poważny sprawdzian i od razu zwycięstwo. Ford Fiesta, najnowszysamochód w klasie S2000, który prowadził rajdowy wicemistrzświara WRC Mikko Hirvonen, okazał się najszybszy na trasie 78. Rajdu MonteCarlo.

 

WRC: Rajd Polski tylko rezerwowy?

Jak donosi Autosport, firma zajmująca się promocją Rajdowych MistrzostwŚwiata North One Sport, przedstawiła prowizoryczny kalendarz na sezon 2011.Niestety, Rajd Polski widnieje w nim jako runda rezerwowa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Monte Carlo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017