Wyszukiwałeś:

Rajd X

Niemiec X

. Znaleziono 145 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Niemiec

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 145 wszystkich):

Kościuszko wystartuje w Rajdzie Finlandii

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, jedyna polska załoga rywalizująca natrasach Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) szykuje się do startu w RajdzieFinlandii. W dniach od 29 do 31 lipca br. zawodnicy Dynamic World Rally Team poraz czwarty w tym sezonie będą walczyć o punkty w klasyfikacjach SWRC i WRCCup.

 

Rajd Niemiec: Kościuszko z punktami

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak reprezentujący zespół DynamicWorld Rally Team w zakończonym dzisiaj Rajdzie Niemiec zdobyli kolejnych 8punktów. Jedyna polska załoga startująca w pełnym cyklu SWRCskorzystała z systemu SupeRally i ostatecznie zajęła 6. miejsce wstawce.

 

Rajd Niemiec: Loeb dopiął swego

To kolejny rekord w karierze Sebastiena Loeba. Francuz wygrał po razósmy z rzędu Rajd Niemiec, nie pozostawiając żadnych złudzeń swoimkonkurentom.

 

Rajd Dakar: Al-Attiyah zwycięża, Hołowczyc na "piątkę"

Volkswagen po raz trzeci z rzędu triumfował w Rajdzie Dakar. Zespół zWolfsburga jest jak dotąd jedynym, który wygrał w klasyfikacjisamochodów stosując silniki wysokoprężne. Krzysztof Hołowczyc naostatnim etapie rajdu przypieczętował piąte miejsce w klasyfikacji generalnejrajdu i wyrównał w ten sposób swój najlepszy wynik whistorii swoich startów w tej legendarnej imprezie.

 

Rajd Niemiec: Loeb zdetronizowany

Sebastien Ogier i Julien Ingrassia po raz pierwszy w karierze wygrali rajd WRCna nawierzchniasfaltowej, wyprzedzając załogę Sebastien Loeb - Daniel Elena.Citroen zapisał na swoim koncie 78 triumf wRajdowych Mistrzostwach Świata FIAi od dziś jest najbardziej utytułowanym producentem w tej kategorii.

 

Richards: "Dziękuję wszystkim za to podium"

Jedenaście miesięcy po tym jak pierwszy, testowy egzemplarz rajdowego MINICountrymana WRC stanął na koła, zespół Prodrive może już cieszyćsię z pierwszego podium. Szef brytyjskiej ekipy David Richards, po sukcesieDaniego Sordo w Rajdzie Niemiec, nie krył swojego zadowolenia.

 

Robert Kubica wygrywa Rajd Niemiec

Miniony weekend zostanie na długo zapamiętany w historii polskiegomotorsportu. Robert Kubica wygrał Rajd Niemiec w klasyfikacji WRC2 i poprawiłrekord Krzysztofa Hołowczyca.

 

Rajd Polski w Mistrzostwach Świata!

O tym mówiło się już od pewnego czasu. Teraz jest już to oficjalnadecyzja. Rajd Polski powraca do mistrzostw świata. Mamy nadzieję, że zagościw tym cyklu na dłużej.

 

Rajd Polski: Dwunastka z DMACK Fiesta Cup

LOTOS 71. Rajd Polski stanowił będzie drugą rundę przeznaczonego dlamłodych zawodników Drive DMACK Fiesta Cup. Priorytetami cyklu sąrówne szanse dla każdej z załóg, relatywnie niski koszt udziałuoraz możliwość sprawdzenia się z rywalami z całego świata.

 

Kubica w roli "czarnego konia"

Do startu Rajdu Niemiec, kolejnej w tym sezonie eliminacji WRC  pozostałokilkadziesiąt godzin. Cały świat będzie spoglądał na Roberta Kubicę,który w tym rajdzie może uzyskać jeszcze lepszy wynik niż przedrokiem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Niemiec".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017