Wyszukiwałeś:

Rajd X

Polski X

. Znaleziono 589 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Polski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 589 wszystkich):

Rajd Polski z super-oesem

Polski Związek Motorowy oraz Gmina Mikołajki zawarły porozumienie dotycząceorganizacji Rajdu Polski w latach 2009 - 2014. Nowa umowa dotyczy kontynuacjidotychczasowej współpracy, w wyniku której Rajd Polski będzieorganizowany w Mikołajkach przez kolejnych sześć sezonów. Kolejneedycje doczekają się także super-oesu.

 

Szwedzi pomogą przy Rajdzie Polskim

Choć 65. Rajd Polski rozpoczyna się dopiero na początku czerwca,przygotowania do największej imprezy w sportach motorowych w naszym kraju idąpełną parą. Na początku lutego ośmioosobowa delegacja składająca się zprzedstawicieli organizatorów zawodów odwiedziła Rajd Szwedzki -drugą tegoroczną rundę Rajdowych Mistrzostw Świata (RMŚ).

 

Rajd Polski: Mocna obsada, ostra walka o punkty

Na liście zgłoszeń do rozpoczynającego się 6 czerwca 65. Rajdu Polski,czwartej eliminacji mistrzostw Europy znajduje się 57 załóg. DoMikołajek przyjedzie ośmiu kierowców z listy priorytetowej FIA B.

 

Rajd Polski czeka na Loeba i spółkę

Ostatni weekend czerwca tego roku będzie jedną z najważniejszych dat wkalendarzu nie tylko dla miłośników sportów motorowych w Polsce.To właśnie wtedy na malowniczych trasach wokół Mikołajek pojawi sięcała światowa czołówka, aby rywalizować o zwycięstwo i punkty doklasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 66. Rajd Polski będzie bowiemósmą odsłoną tegorocznego cyklu.

 

Rajd Polski: Nowy lider WRC, nowy rekord Hołka

Mikko Hirvonen powtórzył sukces z Grecji i drugi raz z rzędu sięgnąłpo zwycięstwo w rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 29-letni Fin pewniewygrał ORLEN Platinum 66. Rajd Polski. Było to dla niego dziewiątezwycięstwo w najważniejszym na świecie rajdowym serialu. Krzysztof Hołowczyczanotował najlepszy występ w WRC w historii, dojeżdżając na szóstejpozycji.

 

Rajd Polski 2010: 53 załogi na liście

W piątek, 21 maja w Olsztynie odbyła się konferencja prasowa 67.Rajdu Polski.Miejsce spotkania organizatorów rajdu z dziennikarzami nie byłoprzypadkowe. Polski klasyk od jego pierwszej edycji na mazurskich szutrach w2005 roku jest przykładem wzorcowej współpracy regionu z najwieksząimprezą w sportach motorowych w naszym kraju.

 

Rajd Polski: Kajetanowicz poza zasięgiem

Kajetan Kajetanowicz wraz z Jarosławem Baranem (Subaru Impreza) wygrali 67.Rajd Polski, trzecią rundę mistrzostw Europy i mistrzostw Polski. Dla załogiSubaru Poland Rally Team to drugie z rzędu zwycięstwo w Platinum RajdowychSamochodowych Mistrzostwach Polski.

 

70. Rajd Polski na kanapie

Dzięki Eurosport Events fani Rajdowych Mistrzostw Europy będą mieli okazjępodziwiać na żywo rywalizację podczas LOTOS 70. Rajdu Polski. PromotorRajdowych Mistrzostw Europy, przy współpracy z organizatorami rajduprzygotuje bowiem relacje telewizyjne z czterech odcinków specjalnych,które będzie można oglądać na antenie Eurosportu.

 

Rajd Polski w Mistrzostwach Świata!

O tym mówiło się już od pewnego czasu. Teraz jest już to oficjalnadecyzja. Rajd Polski powraca do mistrzostw świata. Mamy nadzieję, że zagościw tym cyklu na dłużej.

 

Kubica w nowych barwach na Rajdzie Polski

Już w najbliższy weekend odbędzie 71. Rajd Polski. Tegoroczna runda powracapo kilku latach przerwy do kalendarza WRC. Wszyscy kibice czekają na to jaknad Wisłą zaprezentuje się Robert Kubica. Polski kierowca w Rajdzie Polskiwystartuje autem ze specjalnym malowaniem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Polski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017