Wyszukiwałeś:

Rajd X

Rzeszowski X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Rzeszowski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Rajd Rzeszowski: Jak prolog to Kuchar

Tomasz Kuchar choć jak sam twierdzi dopiero poznaje swoją nowąrajdówkę nie miał sobie równych ponownie w tym sezonie naprologu przed otwierającymi dzisiaj odcinkami Platinum 17. Rajdu Rzeszowskiego.Wrocławianin w Peugot 207 S2000 wyprzedził kolejno Pawła Dytko i AndrzejaMancina (obaj Mitsubishi Lancer Evo IX).

 

Rajd Rzeszowski: Bouffier za burtą

Koniec marzeń Bryana Bouffier o powtórzeniu zwycięstwa w RajdzieRzeszowskim. Aktualny Mistrz Polski i lider klasyfikacji generalnej musiałzatrzymać się na drugim odcinku specjalnym w wyniku awarii samochodu.

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb (nie)spodziewanym liderem?

Grzegorz Grzyb z pilotem Przemkiem Mazurem prowadzą po pierwszych sześciuodcinkach Platinum 17. Rajdu Rzeszowskiego. Kierowca Fiata Punto S2000 zająłfotel lidera po ostatnim OS-ie dzisiejszego dnia. Dwaj jego głównirywale Bryan Bouffier i Leszek Kuzaj nie liczą się już w walce o zwycięstwo(obaj Peugeot 207 S2000).

 

Rajd Rzeszowski: Życiówka Grzyba

Grzegorz Grzyb z pilotem Przemkiem Mazurem (Fiat Punto Abarth S2000) po razpierwszy w karierze wygrali rajd w klasyfikacji generalnej RSMP dowożączwycięstwo w 17. Rajdzie Rzeszowskim.  Załoga utrzymała prowadzenie zpierwszego etapu rajdu i drugiego dnia kontrolowała przebieg rywalizacji.

 

Rajd Karkonoski: Wojna polsko-francuska

Bryan Bouffier i Xavier Panseri (Mitsubishi Lancer) powtórzyliubiegłoroczny sukces i wygrali 24 Rajd Karkonoski – 4 rundę RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Obrońcy tytułu mistrzów Polskiwyprzedzili zwycięzców pierwszego, sobotniego etapu rajdu - TomaszKuchara i Daniela Dymurskiego (Peugeot 207 S2000).

 

Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły

Do udziału w Karpackie 18. Rajdzie Rzeszowskim zgłosiło się aż 68załóg. Zawody stanowią bowiem nie tylko rundę RSMP, ale także 5. i 6.rundę Mistrzostw Słowacji. Obsada jest więc bardzo silna, a rywalizacjazapowiada się bardzo interesująco!

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb zmienia auto... na szybsze!

Grzegorz Grzyb przygotował nielada niespodziankę dla kibiców i samegosiebie. W swoim domowym rajdzie wystartuje za kierownicą Peugeota 207 S2000, anie jak dotąd przypuszczano Fiata Grande Punto.

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb broni swojej twierdzy

Jeśli ktoś może wygrać Rajd Rzeszów to tylko pochodzący ze stolicyPodkarpacia Grzegorz Grzyb. Choć kierowca Peugeota 207 S2000 startuje nacodzień w Mistrzostwach Słowacji, okazał się najszybszy także na polskimpodwórku rajdowy, wygrywają po raz drugi z rzędu asfaltowąeliminację.

 

Rajdowe Mistrzostwa Polski także za granicą

Polski Związek Motorowy opublikował właśnie kalendarz przyszłoroczonychRajdowych Mistrzostw Polski. Nowość to dwie rundy, które zostanąrozegrane w Czechach i na Słowacji. Łącznie przewidziano osiem eliminacji.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Rzeszowski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017