Wyszukiwałeś:

Rajd X

Rzeszowski X

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Rzeszowski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Rajd Rzeszowski: Grzyb (nie)spodziewanym liderem?

Grzegorz Grzyb z pilotem Przemkiem Mazurem prowadzą po pierwszych sześciuodcinkach Platinum 17. Rajdu Rzeszowskiego. Kierowca Fiata Punto S2000 zająłfotel lidera po ostatnim OS-ie dzisiejszego dnia. Dwaj jego głównirywale Bryan Bouffier i Leszek Kuzaj nie liczą się już w walce o zwycięstwo(obaj Peugeot 207 S2000).

 

Rajd Rzeszowski: Życiówka Grzyba

Grzegorz Grzyb z pilotem Przemkiem Mazurem (Fiat Punto Abarth S2000) po razpierwszy w karierze wygrali rajd w klasyfikacji generalnej RSMP dowożączwycięstwo w 17. Rajdzie Rzeszowskim.  Załoga utrzymała prowadzenie zpierwszego etapu rajdu i drugiego dnia kontrolowała przebieg rywalizacji.

 

Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły

Do udziału w Karpackie 18. Rajdzie Rzeszowskim zgłosiło się aż 68załóg. Zawody stanowią bowiem nie tylko rundę RSMP, ale także 5. i 6.rundę Mistrzostw Słowacji. Obsada jest więc bardzo silna, a rywalizacjazapowiada się bardzo interesująco!

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb zmienia auto... na szybsze!

Grzegorz Grzyb przygotował nielada niespodziankę dla kibiców i samegosiebie. W swoim domowym rajdzie wystartuje za kierownicą Peugeota 207 S2000, anie jak dotąd przypuszczano Fiata Grande Punto.

 

Rajd Rzeszowski: Superos z myślą o kibicach

Wyjątkowo atrakcyjną i widowiskową próbą sportową 19. RajduRzeszowskiego będzie superoes, który w harmonogramie zawodów maoznaczenie OS6.

 

Leszek Kuzaj nie wystartuje w Rajdzie Rzeszowskim

Załoga Skoda Castrol BP Rally Team w składzie Leszek Kuzaj i Jakub Gerber, zewzględu na wypadek, nie wystartują w zbliżającym się 19. RajdzieRzeszowskim.

 

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz najszybszy z Polaków na odcinku testowym

Wczoraj wieczorem w samym centrum stolicy Podkarpacia odbyła się uroczystaceremonia otwarcia piątej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw PolskiRajdu Rzeszowskiego.

 

Rajd Rzeszowski: Bouffier nowym liderem mistrzostw

Komplet punktów w zakończonym w ubiegłą sobotę Rajdzie Rzeszowskim,pozwolił Bryanowi Bouffier zdetronizować Kajetana Kajetanowicza z fotelulidera tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Polski. Francuz w Peugeot 207 S2000kontrolował zawody od startu do mety.

 

Rajd Rzeszowski: Viana w Open, Grzyb w RSMP

Francuz Laurent Viana kierujący Citroena C4 WRC okazał się najszybszymkierowcom podczas otwierającego 21. Rajd Rzeszowski prologu, zlokalizowanym narzeszowskich ulicach dzielnicy Nowy Świat. W klasyfikacji RSMP tryumfowałGrzegorz Grzyb w Peugeot 207 S2000.

 

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Już tylko ogromny pech w kolejnych rundach Rajdowych Mistrzostw Polski możespowodować, że Kajetan Kajetanowicz nie obroni tytułu najszybszego kierowcy wkraju. Takie scenariusz jednak jest mało prawdopodobny, bo kierowca zespołuLotos Dynamic Rally Team znajduje się obecnie w doskonałej formie,którą potwierdził wygrywając w ubiegły weekend 21. Rajd Rzeszowski.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Rzeszowski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017