Wyszukiwałeś:

Rajd X

Sardynii X

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Sardynii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

JWRC: W kolejce czeka Sardynia

Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak są już we Włoszech, gdzie wnajbliższy weekend rywalizować będą na trasach trzeciej rundy Junior WorldRally Championship 2008. Polacy, startujący w fabrycznym zespole Suzuki SportEurope, po dwóch rozegranych rajdach zajmują czwarte miejsce wklasyfikacji mistrzostw i podczas Rajdu Sardynii zamierzają ostro powalczyć okolejne punkty.

 

WRC: Sardynia dla Loeba, znakomity Kościuszko!

40. Tyle zwycięstw ma już na swoim koncie Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC).Francuz w ostatni weekend wygrał Rajd Sardynii, szóstą eliminacjętegorocznego sezonu WRC. 1. To z kolei cyfra Michała Kościuszko i jego pilotaMacieja Szczepaniaka (Suzuki Swift S1600), którzy we Włoszech odnieśliswoje pierwsze zwycięstwo w klasyfikacji Junior WRC!

 

Rajd Argentyny: Loeb i Kościuszko zdeklasowali rywali

Broniący tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC)wygrał w niedzielę Rajd Argentyny, piątą eliminację mistrzostw świata iumocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Michał Kościuszko(Suzuki Swift S1600) był pierwszy w klasyfikacji juniorów.

 

WRC: Latvala ograł Mistrza Świata

Fin Jari-Matti Latvala (Ford Focus WRC) wygrał Rajd Sardynii, szóstąeliminację Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Po raz pierwszy od początku tegosezonu zwycięzcą nie został Sebastien Loeb, który ostateczniezakończył szutrową rundę poza podium.

 

JWRC: Zabrakło 13,2 s.

Liderzy klasyfikacji Mistrzostw Świata JWRC Michał Kościuszko i MaciekSzczepaniak po zaciętej walce podczas Rally d’Italia Sardegna zajęlidrugie miejsce tracąc do Martina Prokopa 13,2 sekundy. Trzecie miejsce w JWRCzajął kolega Michała z zespołu Suzuki Sport Europe Aaron Burkart ze stratą+8.14,8 minut.

 

Rajd Polski: Ford testuje na Mazurach

Kolejny i ostatni z dwóch zespółów fabrycznych mającychrealne szanse na sięgnięcie po tytuł mistrzowski WRC rozpoczął testy przedRajdem Polski. Po Citroenie, na mazurskich szutrach unosi się kurz za FocusamiWRC Jari-Matti Latvala i Mikko Hirvonena.

 

WRC: Liczna grupa WRC na Sardynii

To w tym sezonie jedna z najbardziej obleganych rund rajdowych mistrzostwświata, jeśli chodzi o liczbę aut klasy WRC. Na liście zgłoszeń RajduSardynii widnieje ich aż 20.

 

Rajd Sardynii: Perfekcyjny Loeb

Sebastien Loeb wygrał tegoroczny Rajd Sardynii. Francuz prowadzący CitroenaDS3 WRC kontrolował rywalizację od samego początku rajdu i zapisał na swoimkoncie kolejne 25 punktów. Drugie miejsce zajął Mikko Hirvonen (FordFiesta RS WRC), trzeci był Petter Solberg (Citroen DS3 WRC).

 

WRC: Richards zadowolony z debiutu MINI

Pomimo, że do mety Rajdu Sardynii dojechał tylko jeden fabryczny egzemplarzMINI WRC Daniego Sordo, to szef brytyjskiej stajni David Richards, jestzadowolony z osiągniętego wyniku i formy całego zespołu w debiucie WRC.

 

Robert Kubica wygrywa Rajd Akropolu!

Aż chce się powiedzieć: nareszcie! Robert Kubica wraz z pilotem MaciejemBaranem w miniony weekend zdominował klasę WRC2 i nie dał szans rywalom.Polska załoga wygrała większość odcinków specjalnych i tym samymjedną z najcięższych eliminacji - Rajd Akropolu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Sardynii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017