Wyszukiwałeś:

Rajd X

Subaru X

. Znaleziono 87 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Subaru

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

Rajd Subaru: Bouffier najszybszy na "kręciołku"

Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) został pierwszym liderem Rajdu Subaru,piątej eliminacji rajdowych Mistrzostw Polski. Wczoraj Francuz był najszybszyna jedynym odcinku dnia, blisko 10-kilometrowym prologu wyprzedzając o 6,2 s.Michała Sołowowa w bliźniaczym 207 S2000 i o 9,3 s. słynącego z uzyskiwaniadobrych czasów na tego typu odcinkach Tomasza Kuchara (Subaru ImprezaN12).

 

Rajd Subaru: Odwołany przez policję

Po przejechaniu przez kierowców startujących w mistrzostwach Polskijednego odcinka specjalnego drugiego dnia Rajdu Subaru, piątej rundy mistrzostwkraju, impreza została odwołana przez policję. Rajd wygrał Francuz BryanBouffier (Peugeot 207 S2000), drugie miejsce zajął Paweł Dytko, a trzecieTomasz Czopik (obaj Mitsubishi Lancer).

 

Rajd Rzeszowski: Życiówka Grzyba

Grzegorz Grzyb z pilotem Przemkiem Mazurem (Fiat Punto Abarth S2000) po razpierwszy w karierze wygrali rajd w klasyfikacji generalnej RSMP dowożączwycięstwo w 17. Rajdzie Rzeszowskim.  Załoga utrzymała prowadzenie zpierwszego etapu rajdu i drugiego dnia kontrolowała przebieg rywalizacji.

 

WRC bez Subaru!

Sześciokrotny zdobywca tytułu mistrzowskiego w klasyfikacjiproducentów, fabryczny zespół Subaru, wycofuje się z rajdowychmistrzostw świata. To kolejny team po Suzuki, który rozstał się zserialem WRC na skutek kryzysu finansowego.

 

Rajd Elmot rozpocznie sezon już w ten weekend

Na nadchodzący weekend kibice rajdów samochodowych czekali odpaździernika ubiegłego roku. Już 15 maja (piątek) na stadionie OSiR wŚwidnicy rozpocznie się Rajd Elmot, który zainauguruje RajdoweSamochodowe Mistrzostwa Polski 2009. Już na samym starcie sezon 2009przyniósł nam wiele niespodzianek, jeżeli podobnie będzie na trasach,to zapowiada się na niezwykle ciekawy rok.

 

Kajetanowicz: "Czuję się dobrze w Subaru"

Na starcie pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - RajdzieElmot-Krause, stanie zupełnie odmieniony zespół Subaru Poland RallyTeam. W sezonie 2009 jego barw bronić będą Kajetan Kajetanowicz z JackiemRathe, startując Subaru Impreza STI 09.

 

Rajd Elmot: Sensacyjny Kajetanowicz

Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza N14) dzięki drugiemu i pierwszemu miejscuw dwóch dniach rywalizacji, wygrał w łącznej klasyfikacji generalnej37. Rajd Elmot, pierwszą tegoroczną eliminację Mistrzostw Polski. Wklasyfikacji punktowej prowadzi ex-equo z Tomaszem Kucharem (Peugeot S2000).

 

Rajd Karkonoski: Wojna polsko-francuska

Bryan Bouffier i Xavier Panseri (Mitsubishi Lancer) powtórzyliubiegłoroczny sukces i wygrali 24 Rajd Karkonoski – 4 rundę RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Obrońcy tytułu mistrzów Polskiwyprzedzili zwycięzców pierwszego, sobotniego etapu rajdu - TomaszKuchara i Daniela Dymurskiego (Peugeot 207 S2000).

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb broni swojej twierdzy

Jeśli ktoś może wygrać Rajd Rzeszów to tylko pochodzący ze stolicyPodkarpacia Grzegorz Grzyb. Choć kierowca Peugeota 207 S2000 startuje nacodzień w Mistrzostwach Słowacji, okazał się najszybszy także na polskimpodwórku rajdowy, wygrywają po raz drugi z rzędu asfaltowąeliminację.

 

Subaru wraca do rajdów

Rajdy bez marki Subaru to jak siodło bez konia. Japończycy po wycofaniu się zrajdów na kilka lat wracają oficjalnie do dyscypliny sportu,która przyniosła im największy prestiż. Tym razem jednak nie do WRC anowej serii IRC - Intercontinental Rally Challange.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Subaru".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017