Wyszukiwałeś:

Rajd X

Subaru X

. Znaleziono 209 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Subaru

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 209 wszystkich):

Wątek na forum: Rajd Subaru: Odwołany przez policję

W materiale dotyczącym Rajdu Subaru 2008 nie powinno pojawić się zdjęcie zrobione podczas ubiegłorocznego Rajdu Nikon. Tym bardziej, że w tym roku Bryan Bouffier jeździ nowym autem w zupełnie innym malowaniu. ~Brak profesjonalizmu

 

Rajd Subaru: Bouffier najszybszy na "kręciołku"

Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) został pierwszym liderem Rajdu Subaru,piątej eliminacji rajdowych Mistrzostw Polski. Wczoraj Francuz był najszybszyna jedynym odcinku dnia, blisko 10-kilometrowym prologu wyprzedzając o 6,2 s.Michała Sołowowa w bliźniaczym 207 S2000 i o 9,3 s. słynącego z uzyskiwaniadobrych czasów na tego typu odcinkach Tomasza Kuchara (Subaru ImprezaN12).

 

Rajd Subaru: Odwołany przez policję

Po przejechaniu przez kierowców startujących w mistrzostwach Polskijednego odcinka specjalnego drugiego dnia Rajdu Subaru, piątej rundy mistrzostwkraju, impreza została odwołana przez policję. Rajd wygrał Francuz BryanBouffier (Peugeot 207 S2000), drugie miejsce zajął Paweł Dytko, a trzecieTomasz Czopik (obaj Mitsubishi Lancer).

 

Rajd Rzeszowski: Życiówka Grzyba

Grzegorz Grzyb z pilotem Przemkiem Mazurem (Fiat Punto Abarth S2000) po razpierwszy w karierze wygrali rajd w klasyfikacji generalnej RSMP dowożączwycięstwo w 17. Rajdzie Rzeszowskim.  Załoga utrzymała prowadzenie zpierwszego etapu rajdu i drugiego dnia kontrolowała przebieg rywalizacji.

 

Kajetanowicz: "Czuję się dobrze w Subaru"

Na starcie pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - RajdzieElmot-Krause, stanie zupełnie odmieniony zespół Subaru Poland RallyTeam. W sezonie 2009 jego barw bronić będą Kajetan Kajetanowicz z JackiemRathe, startując Subaru Impreza STI 09.

 

Rajd Elmot: Sensacyjny Kajetanowicz

Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza N14) dzięki drugiemu i pierwszemu miejscuw dwóch dniach rywalizacji, wygrał w łącznej klasyfikacji generalnej37. Rajd Elmot, pierwszą tegoroczną eliminację Mistrzostw Polski. Wklasyfikacji punktowej prowadzi ex-equo z Tomaszem Kucharem (Peugeot S2000).

 

Rajd Karkonoski: Wojna polsko-francuska

Bryan Bouffier i Xavier Panseri (Mitsubishi Lancer) powtórzyliubiegłoroczny sukces i wygrali 24 Rajd Karkonoski – 4 rundę RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Obrońcy tytułu mistrzów Polskiwyprzedzili zwycięzców pierwszego, sobotniego etapu rajdu - TomaszKuchara i Daniela Dymurskiego (Peugeot 207 S2000).

 

Rajd Rzeszowski: Bouffier nie do zatrzymania

Kajetan Kajetanowicz jako jedyny był w stanie nawiązać równorzędnąwalkę z niesamowicie szybkim i nieomylnym na odcinkach specjalnych BryanemBouffier. Choć ostatecznie przegrał o 15,7 s., to jego walka z Francuzem dałakibicom naprawdę wiele emocji.

 

SPRT przed Rajdem Lotos

Rywalizacja w cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski rozpocznie się wtym roku wyjątkowo wcześnie. Inauguracją zmagań będzie 7. Rajd Lotos BalticCup, który odbędzie się już w dniach 18-20 lutego w okolicachGdańska. Swój udział zapowiedział także zespół Subaru PolandRally Team, który w tym sezonie stawia na młodą krew - WojciechaChuchałę, dla którego będzie to debiut na rajdowych odcinkach w SubaruImprezie STi.

 

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Już tylko ogromny pech w kolejnych rundach Rajdowych Mistrzostw Polski możespowodować, że Kajetan Kajetanowicz nie obroni tytułu najszybszego kierowcy wkraju. Takie scenariusz jednak jest mało prawdopodobny, bo kierowca zespołuLotos Dynamic Rally Team znajduje się obecnie w doskonałej formie,którą potwierdził wygrywając w ubiegły weekend 21. Rajd Rzeszowski.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Subaru".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017