Wyszukiwałeś:

Rajd X

Swidnicki X

Krause X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Swidnicki Krause

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

RSMP: 46 załóg w Świdnickim-Krause

Organizator 39 Rajdu Świdnickiego-Krause (dawniej Elmot) opublikował listęzgłoszeń do imprezy, która odbędzie się w dniach 8-10 kwietnia.Chęć przystąpienia do rywalizacji wykazało 46 załóg.

 

RSMP: Bouffier nadal z TEDEX WRC

Załoga Bryan Bouffier/Xavier Panseri wystartuje w barwach TEDEX WRC podczaszbliżającej się eliminacji RSMP - rajdzie Świdnickim-Krause. Tym samym obiestrony podtrzymały współpracę z ubiegłego sezonu.

 

Mojeauto.pl patronem medialnym M2Rally

W dniach 8-10 kwietnia br. w Świdnicy odbędzie się 2 runda Platinum RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski 39. Rajd Świdnicki-KRAUSE, znany z ubiegłychlat jako Rajd ELMOT. Na starcie pojawi się cała czołówka najszybszychkierowców w Polsce, w tym także Łukasz Markowski pilotowany przezMacieja Machelę. Reprezentanci zespołu M2Rally wystartują w tej imprezie zakierownicą Forda Fiesta R2. Portal Mojeauto.pl został patronem medialnymi tejzałogi.

 

Rajd Świdncki-KRAUSE: Trening dla Grzyba

Grzegorz Grzyb miał najlepszy czas na odcinku testowym przed 39. RajdemŚwidnickim Krause. Kierowca Peugeot Sport Polska Rally Team wyprzedziłdebiutujacego w Evo X Leszka Kuzaja oraz Bryana Bouffier.

 

KONKURS: "Znajdź 5 różnic"

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie mogliście odwiedzić malowniczychodcinków specjalnych 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, zlokalizowanych wpaśmie Sudetów, a rywalizację zawodników w RajdowychMistrzostwach Polski zmuszeni jesteście śledzić tylko przez Internet, to mamydla Was coś na otarcie łez. Portale Mojeauto.pl, otoMoto.pl orazzespół rajdowy M2Rally zapraszają do konkursu, w którym możeciewygrać atrakcyjne nagrody bez konieczności odchodzenia od monitorów.

 

RSMP: 39. Rajd Świdnicki-KRAUSE przedwcześnie zakończony

Smutnym akcentem zakończyła się 2 eliminacja Rajdowych Mistrzostw Polski -39. Rajd Świdnicki-KRAUSE. Na cztery odcinki przed końcem rundy sędziowiezdecydowali o przedwczesnym zakończeniu imprezy, po tragicznym wypadku jednej zzałóg.

 

Bębenek: "Wyniki są teraz nieistotne"

Załoga Platinum Rally Team Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek zajęłaszóste miejsce w klasyfikacji generalnej 39. Rajdu Świdnickiego Krause,trzecie w grupie N i drugie w klasyfikacji drugiego dnia. Rajd stanowił drugąrundę Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

 

Konkursy przerwane!

Po tragicznym wypadku jednej z załóg podczas II, niedzielnego etapu 39.Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, sędziowie zdecydowali o przerwaniu imprezy.

 

Kajetanowicz znów najszybszy w Świdnicy

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran, jadący Subaru Impreza R4, zostalitriumfatorami 40. Rajdu Świdnickiego KRAUSE, 2 rundy Platinum RSMP 2012.Załoga była najlepsza także w klasyfikacji drugiego etapu, choć przez długiczas liderami rajdu byli Grzegorz Grzyb z Danielem Siatkowskim.

 

Chuchała rządzi w Świdnicy

Wojciech Chuchała z pilotem Sebastianem Rozwadowskim w przekonującym styluwygrali drugą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Tryumfpopularnego "Siemanki" w 42. Rajdzie Świdnickim-Krause tojednocześnie jego pierwsza wygrana w karierze od czasu startów wnajwyżej lidze rajdowej w Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Swidnicki Krause".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017