Wyszukiwałeś:

Rajd X

Szwecji X

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Szwecji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

WRC: Skandynawia goni Loeba

Już dziś, w czwartkowy wieczór odcinkiem super-specjalnym w Karlstadrozpocznie się jeden z najszybszych i najciekawszych rajdów w całymtegorocznym kalendarzu WRC  - zimowy Rajd Szwecji. Po zakończeniu karieryprzez Marcusa Groenholma jednym z najpoważniejszych kandydatów dozwycięstwa jest Mistrz Świata Sebastien Loeb. Francuz dość łatwo rozprawiłsię z rywalami dwa tygodnie temu podczas Rajdu Monte Carlo. Czy tym razemokaże się szybszy od skandynawskiej kolonii kierowców na ich terenie?

 

WRC: 22-latek wygrywa Rajd Szwecji

Jari Matti Latvala to obecnie najmłodszy zwycięzca eliminacji zaliczanej docyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata. 22-letni, fiński kierowcafabrycznego zespołu Forda był najszybszy podczas zakończonego w ubiegływeekend Rajdu Szwecji, drugiej rundy tegorocznego sezonu WRC.

 

WRC: Oesy Rajdu Polski zatwierdzone

Trwają intensywne przygotowania do Orlen Platinum 66 Rajdu Polski. Trasa rajduzostała już zatwierdzona przez FIA kilka miesięcy wcześniej, ale jejsprawdzenia - głównie pod względem bezpieczeństwa - dokonał ostatnioBruno Berglund.

 

Rajd Szwecji: Grönholm z zespołu Solberga

Marcus Grönholm chce wystartować w przyszłorocznym Rajdzie Szwecji.Istnieje spora szansa, że Fin zaliczyłby zimową rundę WRC za kierownicąauta z zespołu Pettera Solberga.

 

Rajd Szwecji: Testowy dla Loeba

Trening podczas Rajdu Arktycznego opłacił się Daniemu Sordo. Hiszpan zfabrycznego zespołu Citroena był przez dłuższy czas najszybszym kierowcąpodczas dzisiejszego shakedownu Rajdu Szwecji. W ostatnim przejeździe całąstawkę zdeklasował niezawodny Sebastien Loeb.

 

Rajd Szwecji: 4 sekundy

Mistrz Świata Sebastien Loeb (Citroen) prowadzi po czterech odcinkach RajduSzwecji. Mocno po piętach depcze mu jednak etatowy konkurent, Mikko Hirvonen(Ford). Obu panów dzieli tylko 4,1 s.

 

WRC: Perfekcyjny Hirvonen

Mikko Hirvonen (Ford) wygrał pierwszą eliminację sezonu WRC - Rajd Szwecji.To pierwsze zwycięstwo w karierze Fina w tym rajdzie.

 

Rajd Szwecji: Ford bierze całą pulę

Sebastien Loeb oraz Citroen w końcu doczekali się rywala godnego ich uwagi.Ford skonstruował zabójczo szybką Fiestę WRC i w otwierającym sezonWRC 2011 Rajdzie Szwecji, zajął pierwsze trzy miejsca podium. Najszyby byłMikko Hirvonen.

 

Rajd Wlk. Brytanii: Przewidywalność Latvali

Jari-Matti Latvala przed rozpoczęciem Rajdu Wielkiej Brytanii twierdził, żewalka o tytuł tegorocznego mistrza świata WRC rozstrzygnie się przedzakończeniem rajdu. Fin nie mylił się. Zarówno Sebastien Loeb jak iMikko Hirvonen oboje nie ukończyli ostatniej rundy tego sezonu. Ubukmacherów Latvala mógł również postawić dużepieniądze na siebie, bowiem właśnie to on okazał się najszybszym kierowcąw walijskich lasach.

 

Śnieżna lekcja dla Kubicy

Weekend za nami, podobnie zresztą jak druga eliminacja WRC - Rajd Szwecji.Zaśnieżoną rywalizację wygrał Jari-Matti Latvala. Robert Kubica mimo 24.pozycji może cieszyć się ze zdobytego doświadczenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Szwecji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017