Wyszukiwałeś:

Rajd X

Warszawski X

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Warszawski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

A jednak Kulig...

28. Rajd Warszawski już za nami.

 

Rajd Barbórka: Lubiak potwierdził Lancera

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami mojeauto.pl Maciej Lubiak potwierdziłstart w nadchodzącym 47. Rajdzie Barbórka Kryterium Asów.Gdańszczanin pilotowany przez Przemysława Zasadę wystartuje w kończącejsezon sportów motorowych imprezie za kierownicą ponad 400 konnegoMitsubishi Lancera Evo IX.

 

RPP: Maliński wygrywa Rajd Mazowiecki

8. Rajd Mazowiecki organizowany przez Automobilklub Polski zakończył sięzwycięstwem zeszłorocznego wicemistrza Rajdowego Pucharu Polski - RafałaMalińskiego. Drugi na mecie zameldował się Wojciech Chuchała przed DanielemKamieńskim, który jednocześnie zwyciężył w N-3. W klasie Gośćnajszybszy był Maciej Oleksowicz, powtarzając swój sukces z 2008 roku.

 

Leszek Kuzaj nie wystartuje w Rajdzie Rzeszowskim

Załoga Skoda Castrol BP Rally Team w składzie Leszek Kuzaj i Jakub Gerber, zewzględu na wypadek, nie wystartują w zbliżającym się 19. RajdzieRzeszowskim.

 

Warszawski bez Kuzaja

Jeżdżący w barwach Skoda Castrol BP Rally Team Leszek Kuzaj powoli powraca dozdrowia po wypadku, jaki miał miejsce na początku sierpnia podczastestów przed Rajdem Rzeszowskim. Jego stan poprawia się, jednaknajbliższy Rajd Warszawski odbędzie się jeszcze bez jego udziału.

 

Rusza Rajd Warszawski

Po dwóch startach na asfaltach, zawodnicy ścigać się będą tym razemna luźnych nawierzchniach. Rajd Warszawski powraca do kalendarza po trzechlatach przerwy, kiedy to jego nazwę w RSMP przejął Rajd Orlen.

 

Rajd Warszawski: Walka do ostatniego zakrętu

Kajetan Kajetanowicz wygrał toczący się do ostatniego odcinka zaciętypojedynek z Michałem Sołowowem i tym samym wywiózł kompletpunktów z tegorocznej edycji Rajdu Warszawskiego. Kierowca Subaru jestaktualnie liderem klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Polski.

 

Rajd Barbórka: Kuchar przybił piątkę

Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski w Peugeot 307 WRC wygrali prestiżowy RajdBarbórka – Ogólnopolskie Kryterium Asów w Warszawie!Wrocławianin przeszedł tym samym do historii – jako pierwszy kierowcatriumfował w tych zawodach aż pięciokrotnie!

 

Barbórka Warszawska zgodnie z tradycją

Udało się powrócić do tradycji i tegoroczna edycja 49. RajduBarbórka Warszawska - Kryterium Asów, odbędzie się w pierwszymtygodniu grudnia.

 

Dytko nie wystartuje w Rajdzie Barbórki Warszawskiej

Pomimo ogromnego wysiłku mechaników zespołu Dytko Sport, któryod kilku miesięcy buduje prototypowego VW Polo,  nie uda się jednak naczas przygotować tej najnowszej rajdówki. Dlatego kierowca z Nysy niewystartuje w zamykającej sezon sportów motorowych w Polsce RajdzieWarszwskiej Barbórki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Warszawski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017