Wyszukiwałeś:

Ranger

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ranger

Spróbuj też wyszukać: ford ford ranger ranger spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Debiut Strażnika

Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne w Bangkoku zostały wybrane miejscemświatowego debiutu nowego pickupa. Nowy Ford Ranger ma za zadanie podtrzymać29-letnią tradycję "twardych", jednotonowych samochodówdostawczych.

 

Ford Ranger nadjeżdża

Moda, przepisy podatkowe, użyteczność to chyba główne powody rosnącej wniesamowitym tempie popularności pickupów na naszym rynku. Do walki o udziaływ tym segmencie niedługo włączy się i Ford ze swoim nowym Rangerem, którymwłaśnie mieliśmy możliwość pokonać pierwsze kilometry w norweskiejscenerii.

 

Rasowy strażnik

Podczas tegorocznych targów samochodów użytkowych, które odbywają się wWielkiej Brytanii Ford przygotował kilka nowości. Jedną z nich jestostrzejsza wersja Rangera, wzbogacona pakietem stylizacyjnym Wildtrak, a takżenowym silnikiem.

 

Hyundai i30 już popularny

Debiut rynkowy Hyundaia i30 nie był może aż tak spektakularny jak jegosiostrzanej Kii cee’d, to jednak również i to auto dość szybkospotkało się z dużym zainteresowaniem na naszym rynku. Na tyle dużym, żeprawie od razu i30 pojawił się w czołowej dziesiątce najbardziej popularnychaut.

 

Actyon Sports, L200, Navara, Ranger: Bitwa pickupów

Pick-upy. Jeszcze kilka lat temu samochody tak rzadko spotykane na polskichdrogach, jak banany i mandarynki w sklepach w czasach realnego socjalizmu.Obecnie przeżywają boom popularności w naszym kraju, głównie zasprawą możliwości odliczenia pełnego podatku VAT przy zakupie.Sprawdziliśmy, co jeszcze są w stanie zaoferować auta z paką. Na tapecieMitsubishi L200, Nissan Navara, Ford Ranger i Ssangyong Actyon Sports

 

Ford Ranger po zmianach

Na zbliżającej się wielkimi krokami wystawie w Genewie jedną znajważniejszych nowości na stoisku Forda będzie odnowiona wersja modeluRanger.

 

Test bagażników dachowych

Reguła mówi, że jeśli poszukuje się jakości, to trzeba za niązapłacić nieco więcej. Podobnie jest w przypadku wyboru bagażnikówdachowych, na które w zimie, podobnie jak w okresie wakacyjnym jestnajwiększy popyt.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017