Wyszukiwałeś:

Rapide

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rapide

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Aston Martin Rapide: 4 drzwi w Coupe

Czterodrzwiowe Coupe jest w modzie. Po ciekawym projekcie modelu Mercedesa CLSprzyszła kolej na Brytyjczków, którzy na targach samochodowych w Detroitzaprezentują koncept Aston Martin Rapide.

 

Aston Martin Rapide w produkcji

Brytyjski Aston Martin rozpocznie produkcję czterodrzwiowego modelu RapideCoupe w lecie przyszłego roku. Szybkie wprowadzenie auta na taśmy produkcyjneda Brytyjczykom 2-3 lata przewagi w niszowym segmencie przed produktem Porsche,modelem Panamera, który do sprzedaży ma trafić na początku 2010 roku.

 

Czterodrzwiowy Aston

Szef brytyjskiej marki produkującej sportowe samochody, Ulrich Bez,potwierdził kilka dni temu, że czterodrzwiowy model Aston Martin Rapidewejdzie do masowej produkcji. Najprawdopodobniej już w 2008 roku uderzy nasalony.

 

Aston Martin Rapide jednak się pojawi

Jeszcze na dobre nie opadła mgła po niepewnej przyszłości brytyjskiegoAstona Martina i odsprzedaży go przez Forda zewnętrznemu konsorcjum skupionegowokół Davida Richardsa, a już na horyzoncie pojawią się pierwszepozytywne wiadomości. Jak donosi amerykański serwis branżowy"edmunds.com" zostały ponownie wszczęte prace nad czterodrzwiowymCoupe o nazwie Rapide.

 

Czterodrzwiowy Aston Martin

Studium koncepcyjne o nazwie Aston Martin Rapide pojawiło się w 2006 rokupodczas targów motoryzacyjnych w Detroit. Od tamtego czasu wielespekulowano na temat wprowadzenia czterodrzwiowego coupe na rynek. Jak sięokazuje, jest już bardzo blisko do tego momentu.

 

Śnieżne testy nowego Astona

W mediach pojawia się coraz więcej zdjęć nadchodzącego czterodrzwiowegocoupe marki Aston Martin. Co więcej, samochód jest przyłapywany w corazbardziej skąpym kamuflażu.

 

Najpiękniejszy Aston Martin

"Chcemy stworzyć najpiękniejszy czterodrzwiowy samochód sportowyna świecie" - takimi słowami szef Astona Martina, Mark Reichmannpodsumował opóźnienie premiery modelu Rapide.

 

Aston Martin Rapide bez kamuflażu!

Już wiadomo jak będzie wyglądać najnowsze, czterodrzwiowe coupe marki AstonMartin. Zagraniczny portal worldcarfans.com zaprezentował właśnie pierwszezdjęcia szpiegowskie modelu Rapide pozbawionego kamuflażu.

 

Nowy Aston Martin od środka!

Okazji by zobaczyć Astona Martina z zewnątrz było już wiele. Jednak wnętrzetego czterodrzwiowego coupe było jak dotąd skrzętnie ukrywane.

 

Najpiękniejszy supersamochód roku

Podczas paryskiego Festival Automobile International wręczono nagrodę dla„Najpiękniejszego Supersamochodu Roku”, którą otrzymałAston Martin Rapide.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017