Wyszukiwałeś:

Ray

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ray

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Corvette pełne mocy

Bez względu na to czy zostanie nazwany Z07, Sting Ray czy też ZR-1, i takbędzie wzbudzał wielkie emocje. Oficjalny debiut nowej wersji Corvette jestzaplanowany na styczniowe targi w Detroit, ale już teraz można zobaczyć jegopierwsze, szpiegowskie zdjęcia.

 

Nissan 350Z Roadster: Muscle Car z Dalekiego Wschodu

Tym razem, w naszych testach prezentujemy auto, które z racji swoichosiągów oraz czego nie da się ukryć, koloru nadwozia, określiliśmymianem "elektryzującej pomarańczy". Model zbierający laury wzawodach driftu i słynący niestety... ze zmęczonych wiekiem panówpodbijających sobie notowania u nastolatek. Zapraszamy na przejażdżkęNissanem 350Z Roadster.

 

DAF CF85 z tytułem „Flotowy Samochód Ciężarowy Roku 2009”

Podczas ceremonii wręczania prestiżowych nagród „Motor TransportAwards 2009” w Londynie, model DAF CF85 po raz drugi z rzędu uhonorowanotytułem Flotowego Samochodu Ciężarowego Roku.

 

Szybciej myślące ESP

Rozwój elektroniki nie odbija się bez echa na coraz szerszym jejzastosowaniu w branży motoryzacyjnej. Firma Bosch dla przykładu opracowaławłaśnie nowy, szybszy sposób na transmisję danych w systemie ESP.

 

320km/h z niewidomym kierowcą

Niezłego wyczynu dokonał jeden z mieszkańców Republiki PołudniowejAfryki. Otóż pobił on rekord prędkości dla niewidomego kierowcyjadąc z prędkością 320km/h.

 

Eko-Kia znaczy 'Ray'

Jedną z nowości prezentowanych przez Kia Motors na salonie samochodowym wChicago będzie koncepcyjna Kia ‘Ray'. Auto posiada napęd hybrydowym typuplug-in i ma wyznaczać ekologiczne trendy koreańskiej marki w przyszłości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017