Wyszukiwałeś:

Regal

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Regal

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Seat Altea: Bliski ideału

Czego przeciętny kierowca oczekuje od swojego samochodu? Jedni powiedzą, żemusi być przestronny, drudzy, że trwały, jeszcze inni, że musi być tani weksploatacji. A co wtedy jeżeli poza tymi cechami auto ma jeszcze sportowystyl? Czyżby było wówczas ideałem?

 

Chińczycy zadowoleni z Japończyków

Honda Civic zajęła pierwsze miejsce w badaniu przeprowadzonym na chińskimrynku konsumentów. Okazało się, że posiadacze tego samochodu są najbardziejzadowoleni ze swojego zakupu. Tuż za nim uplasowały się użytkownicy auttakich jak Volkswagen Bora oraz Toyota Corolla.

 

Będzie Camaro bez dachu

Podczas konferencji prasowej koncernu General Motors, dyrektor zarządzającyFritz Henderson ujawnił kilka planów dotyczących modeli.

 

Opel Insignia jako Buick Regal

Ciągnący za sobą spory sukces odniesiony w Europie Opel Insignia, trafiwreszcie na rynek Stanów Zjednoczonych. Zgodnie z polityką markowąkoncernu General Motors auto będzie sprzedawane pod szyldem Buick jako modelRegal.

 

Wystawa NAIAS 2010 wystartowała

Przed rokiem salon samochodowy North American International Auto Show w Detroitodbywał się w cieniu nadciągającego nad branżę motoryzacyjną kryzysu.Tegoroczna edycja targów ma dać nam odpowiedź na pytanie, czy branża,a przede wszystkim amerykańskie koncerny, zdołały już się otrząsnąć ztrudnych czasów, a kryzys to już kwestia przeszłości.

 

Opel Insignia po amerykańsku

General Motors nie tylko nie sprzedał marki Opel, ale postanowił jej modelewprowadzić na rynek amerykański. Oczywiście nie wprost, dlatego znany wEuropie Opel Insignia będzie sprzedawany za Oceanem jako Buick Regal.

 

Dla kogo tytuł Światowego Samochodu Roku?

Znamy już dziesiątkę finalistów, która powalczy o tytułŚwiatowego Samochodu Roku. W marcu, podczas wystawy w Genewie, ogłoszonazostanie finałowa trójka, zaś zwycięzcę poznamy 1 kwietnia podczaswystawy samochodowej w Nowym Jorku.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017