Wyszukiwałeś:

Renault X

4 X

. Znaleziono 447 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Renault 4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 447 wszystkich):

Dacia wspiera Renault

Dzięki rumuńskiej marce Dacia, francuski gigant Renault mógł zakończyć rok2005 z dodatnim bilansem pod względem sprzedanych samochodów. Mimo wieluniepowodzeń Renault zanotowało wzrost o 1,7%.

 

Alians Renault-Nissan ma się dobrze

Istniejące od marca 1999 roku porozumienie pomiędzy koncernami Renault iNissan z roku na rok zwiększa swój udział w globalnym rynku. W 2005 rokułączna sprzedaż ponad 6,1 mln samochodów pozwoliła na zajęcie czwartejpozycji.

 

12 milionów Renault z Hiszpanii

Hiszpańskie zakłady Renault świętowały w styczniu wyprodukowanie12-milionowego samochodu francuskiej marki. Jubileuszowym egzemplarzem byłRenault Megane Sport, który 10 stycznia zjechał z linii montażowej fabryki wPalencii.

 

Renault Clio III: Skazany na sukces?

Od momentu wprowadzenia pierwszych modeli Renault Clio na europejski rynek w1990 roku auta te cieszą się niesłabnącą popularnością. Tę regułęwydaje się potwierdzać także najnowsza generacja Renault Clio III - zdobywcaprestiżowej nagrody 'Car of the Year 2006'.

 

Odmłodzone Renault Trafic i Renault Master

Renault zaprezentowało odmłodzoną linię swoich dwóch modeli z segmentu autdostawczych: Trafic i Master. Poza drobnymi zmianami stylistycznymi pojawiłysię nowe silniki wysokoprężne i bogatsza paleta wersji nadwoziowych.

 

Renault Megane II: Braveheart

Nie, nie. Nie zamierzamy prezentować recenzji znanego filmu Mela Gibsona,który w 1996 roku zbierał laury na wszystkich możliwych filmowychfestiwalach - zresztą słusznie. Powyższy tytuł odnosi się do francuskiegoRenault Megane (wersja po liftingu), które trafiło kilka dni temu natesty do naszej redakcji i które według nas zasłużyło na niemniejszepochwały niż szkocki wojownik, bohater filmu Braveheart: Waleczne serce,William Wallace. Przynajmniej jeśli chodzi o kwestię silnika wysokoprężnego1.5 dCi.

 

Renault: Były i spadki i wzrosty

Przy spadku sprzedaży na rynkach światowych o 4% i zróżnicowanych wynikachsprzedaży na rynku europejskim, koncern Renault zanotował wzrost sprzedaży o8,8% na rynkach poza Europą, dzięki trzem markom: Renault, Dacii i Samsungowi.W 2006 r. wartość sprzedaży tych marek stanowiła ponad 30% całkowitejsprzedaży koncernu.

 

Taniej dla posiadaczy starszych Renault

Renault wprowadziło atrakcyjną ofertę dla właścicieli samochodówmarki Renault starszych niż 4 lata (pierwsza rejestracja w 2004 roku lubwcześniej). Będzie taniej, nawet do 40%, na wybrane części i usługi.

 

Renault Scenic: Trzecie wcielenie + [VIDEO]

Polski rynek, jako pierwszy, jest miejscem, gdzie debiutuje właśnie wsprzedaży trzecia już generacja Renault Scenica, pioniera i lidera niezwyklepopularnego segmentu minivanów. W Paryżu i jego okolicach mieliśmymożliwość sprawdzić, jak nowy Scenic sprawuje się na różnegorodzaju drogach.

 

Renault i Kolumbia

W 1969 roku przedstawiciele państwowego wówczas koncernu RegieNationales Renault oraz rządu Kolumbii podpisali umowę o licencyjnym montażusamochodów, dając tym samym początek działalności firmie SOFASA.Zakłady Renault w Kolumbii obchodzą w tym roku 40. rocznicę powstania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Renault 4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017