Wyszukiwałeś:

Renault X

TV X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Renault TV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Grande Punto hitem w Brazylii

Po kilku miesiącach od premiery handlowej na rynku latynoamerykańskim, wBrazylii  Fiat Grande Punto został wybrany  “Carro do Ano2008” (Samochodem Roku 2008) przez jury składające się z 37dziennikarzy z prasy branżowej. Włoski model wyprzedził między innymiCitroena C4 Pallas i Nissana Sentrę.

 

Renault Koleos: Przetrzeć szlaki + [video]

Renault rusza w nieznany dla siebie teren. Dosłownie i w przenośni. To zasprawą nowego kompaktowego modelu typu crossover SUV o nazwie Koleos. Jak możewyglądać przeprawa francuskiego producenta w tej nowej dla niego klasiemieliśmy okazję częściowo przekonać się na europejskiej premierze tegoauta w Maroku.

 

Renault Laguna: Po raz trzeci

Francuskie samochody od lat są obiektem drwin, szczególnie ze stronyfanów motoryzacji niemieckiej czy japońskiej. Sprawcą dowcipówna temat awaryjności była po części druga generacja Laguny, którazaprezentowała się z najgorszej strony. Czy część trzecia pod tytułemRenault Laguna jest w stanie zatrzeć złe wrażenie po poprzedniku?

 

Nowy Superb w Polsce + [VIDEO]

Druga odsłona flagowej limuzyny Skody jest już dostępna w Polsce. SkodaSuperb, której ceny na polskim rynku zaczynają się już od 76.300złotych została zaprezentowana i porównana z głównymikonkurentami na polskim rynku.

 

Nowe Renault Clio w maju + [VIDEO]

Renault zaprezentowało pierwsze oficjalne zdjęcia nowego Clio. Auto dostępnebędzie także w sportowej odmianie GT.

 

Renault TV już nadaje

Firma Renault uruchomiła w internecie swój pierwszy dedykowany kanałtelewizyjny.

 

Renault Scenic: Trzecie wcielenie + [VIDEO]

Polski rynek, jako pierwszy, jest miejscem, gdzie debiutuje właśnie wsprzedaży trzecia już generacja Renault Scenica, pioniera i lidera niezwyklepopularnego segmentu minivanów. W Paryżu i jego okolicach mieliśmymożliwość sprawdzić, jak nowy Scenic sprawuje się na różnegorodzaju drogach.

 

Renault Laguna Coupe: VIDEO-TEST

Aż 14 lat francuski koncern kazał czekać swoim fanom na kolejnysamochód o sportowym nadwoziu coupe. Czy warto było wykazać sięcierpliwością?

 

F1: Nowi w Formule 1

W przyszłym roku rywalizację urozmaicą cztery debiutujące teamy: CamposMeta, Manor GP, USF1 i Lotus. Przegląd Sportowy przedstawia krótkącharakterystykę każdego z nowych zespołów F1.

 

Dacia Duster w pełnej okazałości

Jeszcze jakiś czas temu Dacia była kojarzona wyłącznie z Loganem. Teraz sięto dość szybko zmienia, bo po kolejnych wersjach nadwoziowych Logana, pomodelu Sandero i Sandero Stepway, do gamy modelowej już wkrótcedołączy nowy crossover o nazwie Duster.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Renault TV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017