Wyszukiwałeś:

Rexton

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rexton

Spróbuj też wyszukać: rexton zderzak lampa przednia rexton sprezyny zawieszenia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Ratownicy GOPR w Ssangyong

Ratownikom grup Wałbrzysko-Kłodzkiej, Beskidzkiej, Krynickiej oraz ZarząduGłównego Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przekazano dodyspozycji cztery terenowe samochody marki Ssangyong Rexton.

 

Letni facelifting Rextona

Już pod koniec marca 2006 roku Ssangyong wypuści na rynek w KoreiiPołudniowej odmłodzoną wersję modelu Rexton. Europejska premiera odbędziesię natomiast latem br.

 

Ssangyong Rexton: Prawie jak terenowy

Ssangyong Rexton jest obecnie chyba najważniejszym modelem w gamiepołudniowokoreańskiej marki. Moda na SUV-y wciąż trwa, więc jest szansa,iż coraz więcej Rextonów będziemy spotykać na drogach.

 

Nowa twarz Rextona

Producent wielkich, a zarazem tanich samochodów o nazwie Ssangyong,wyposażonych w napęd na cztery koła zamierza wypuścić na rynekodświeżoną wersję swojego modelu, który przyjmie teraz nazwę Rexton II.

 

Rexton i Rodius do poprawki

Firma Ssangyong Poland sp. z o.o. powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre egzemplarze modeli Rexton i Rodius wyposażone wsilnik D27DT mogą stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia użytkowników.

 

Trzy premiery Ssangyonga

15 marca w warszawskim budynku Atrium International BC odbyła się uroczystapremiera trzech nowych modeli SsangYong: Actyon, Actyon Sports oraz"odświeżonego" Rextona II.

 

Rexton II NAVI

Firma Ssangyong wprowadziła do swojej oferty specjalną wersję NAVI modeluSsangyong Rexton II. Oferta promocyjna Rexton II NAVI obejmuje wszystkiesamochody z rocznika produkcji 2007.

 

Ssangyong Rexton II: Kolejny krok naprzód

Koreański Ssangyong mozolnie stara się podbić serca Europejczyków,wprowadzając co jakiś czas kolejne model, bądź zmieniając już istniejące.Przy czym jednak, co ważne, zmiany te nie są jakieś rewolucyjne, o czymmożna się przekonać na przykładzie drugiej generacji Rextona.

 

Rexton i Kyron z homologacją ciężarową

Firma SsangYong Poland wprowadziła dwa nowe modele z homologacją ciężarową.Po za dotychczasowym modelem Actyon Sports w chwili obecnej równieżodliczyć pełen VAT od modeli Kyron i Rexton.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017