Wyszukiwałeś:

Rinspeed

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rinspeed

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Przezroczysty Rinspeed

Na pierwszy rzut oka wygląda on jak śmiały, trójwymiarowy projekt lubartystyczna wizja pojazdu eksplorującego inną planetę lub galaktykę. Podczasnadchodzących targów w Genewie wiele osób poczuje zapewne to samospoglądając na samochód o nazwie Rinspeed eXasis, któregonadwozie jest w pełni... przezroczyste.

 

X-tremalne Porsche Cayenne

Szwajcaria kojarzy się wszystkim z zegarkami, serami oraz szusowaniem nanartach w Alpach. Mało kto łączy ten kraj z motoryzacją. Zwyklepowściągliwi na co dzień Szwajcarzy postanowili w ekstrawaganckisposób obejść się z Porsche Cayenne.

 

Rinspeed sQuba - auto Pana Samochodzika

Targi genewskie obfitują w pokaźną liczbę przeróżnych premierrynkowych oraz pojazdów koncepcyjnych. Na miano najbardziej niesamowitegozaprezentowanego w Genewie auta z całą pewnością zasłużył sobie kabrioletRinspeeda, którym możemy nawet nurkować.

 

Technologiczne ciekawostki na IAA

Ekologiczne źródła napędu to jeden z najważniejszych tematówtegorocznej wystawy IAA we Frankfurcie. Na dzień przed rozpoczęciem dniprasowych tego salonu przedstawiamy krótki przegląd nowych technologii,istotnych dla aut przyszłości. Tych z silnikami elektrycznymi ikonwencjonalnymi.

 

Auto do jazdy... pociągiem

Szwajcarska firma Rinspeed słynie z tego, że szczególnie u siebie wdomu, tzn. na wystawie w Genewie, zaskakuje publiczność nietypowymi pojazdamikoncepcyjnymi. Tak będzie i w tym roku, a przedmiotem zaskoczenia ma byćprototypy model "UC?".

 
 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017