Wyszukiwałeś:

Rio

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rio

Spróbuj też wyszukać: Kia rio ceed fabia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Kia Rio: Kia w rytmie Rio

Południowokoreańska Kia to najszybciej obecnie rozwijająca się markasamochodowa w Europie. Z pewnością spora w tym zasługa stosunkowo nowej KiiRio, która na naszym rynku dostępna jest od czerwca.

 

Kia Rio z tytułem Autobest 2006

Czołowi dziennikarze motoryzacyjni z 12 krajów EuropyŚrodkowowschodniej zadecydowali o zwycięstwie Kia Rio w rozgrywanym od 5 latkonkursie Autobest 2006.

 

Rio na sportowo

W sprzedaży pojawiła się nowa wersja Kia Rio. Samochód otrzymałwyposażenie podkreślające jego sportowy charakter oraz nowy silnik benzynowyo mocy 112 KM.

 

Instalacje LPG w Rio i Picanto

Kia Motors Polska podpisała umowę z dystrybutorem instalacji gazowych BRC,firmą Czakram. Na początku montowane będą one w Picanto oraz Rio, natomiastw dalszym okresie współpracy oferta zostanie powiększona o kolejne modelesamochodów marki KIA.

 

Zielona Kia Rio

Tegoroczny salon motoryzacyjny w Genewie będzie okazją dla Kia Motors byzaprezentować swój technologiczny potencjał. W ramach specjalnego programubadawczego konstruktorzy koreańskiej marki pracowali przez ostatnie miesiącenad modelem Kia Rio Hybryd.

 

Kia Rio po zmianach

Zapowiadany facelifting cee'da to nie jedyne zmiany, jakie w najbliższym czasiezajdą w gamie Kii. Również mniejsze Rio zostanie poddane kuracjiupiększającej.

 
 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017