Wyszukiwałeś:

Robert X

Kubica X

. Znaleziono 207 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Robert Kubica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 207 wszystkich):

Kubica na podium!

Podczas wczorajszego wyścigu na włoskim torze Monza, Robert Kubicawystępujący w barwach teamu BMW Sauber, odniósł spektakularny sukceszajmując trzecie miejsce, w swoim trzecim wyścigu w karierze.

 

F1: Kubica drugi!

Nie lada prezent z okazji Świąt Wielkanocnych sprawił wszystkim kibicom wnaszym kraju Robert Kubica. Zajmując drugie miejsce w wyścigu o Grand PrixMalezji osiągnął jednocześnie swój największy sukces życiowy.Zwyciężył Kimi Raikkonen.

 

F1: Świetny Kubica!

Nieoczekiwane wydarzenia na starcie oraz błędy i inne kłopotynajgroźniejszych rywali spowodowały, że startujący z szóstej pozycjiRobert Kubica na metę przyjechał tylko za Alonso. I wciąż ma realne szansenawet na tytuł mistrzowski.

 

F1: Kubica upomniany przez sędziów

Podczas piątkowych testów przed Grand Prix Malezji, Robert Kubicauzyskał odpowiednio 13. i 17. czas testów. Pierwszą sesję treningowąwygrał Nico Rosberg z Williamsa. W drugiej dominowali kierowcy Ferrari.

 

GP Hiszpanii: Kubica z trzecim czasem, 1. trening dla Buttona

Robert Kubica uzyskał 3. czas pierwszego treningu przed niedzielnym Grand PrixHiszpanii - 1.22,221. Najlepszy czas wykręcił lider klasyfikacjikierowców Brytyjczyk Jenson Button z Brawn GP - 1.21,799.

 

GP Hiszpanii: Rosberg najszybszy na 2. treningu, Kubica 16.

3. na pierwszym treningu, 16. podczas drugiej sesji treningowej. Robert Kubicajeździł w piątek zupełnie odmienionym bolidem BMW Sauber. Czy takżelepszym? Patrząc na treningi można mieć mieszane uczucia. Jednak to tylkotreningi.

 

F1: BMW się wycofa, Kubica do McLarena

Dziennikarz "The Times" Ed Gorman twierdzi, że BMW Sauber może posezonie sprzedać zespół i wycofać się z Formuły 1. Robert Kubicamiałby wtedy trafić do McLarena.

 

F1: Button-niada trwa, Kubica wreszcie punktuje

Szóste zwycięstwo w sezonie Formuły 1 odniósł Brytyjczyk JensonButton z teamu Brawn GP-Mercedes, wygrywając w niedzielę wyścig o Grand PrixTurcji. W siódmej eliminacji pierwsze punkty w sezonie zdobył RobertKubica, zajmując na torze w Stambule siódmą pozycję.

 

Kubica żegna się z Silverstone

Robert Kubica po raz ostatni wystartuje na Silverstone, jednym ze swoichulubionych torów Formuły 1 - pisze Przegląd Sportowy.

 

F1: Dziś jedzie Kubica

Deszcz utrudnia testy zespołów Formuły 1, ale Robert Kubica jako liderRenault dostaje terminy w słoneczne dni. Gorzej ma Witalij Pietrow - czytamy wPrzeglądzie Sportowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Robert Kubica".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017