Wyszukiwałeś:

Roewe

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Roewe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Rover jako Roewe

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży na chińskim rynku trafi zmodyfikowanyRover 75. Mająca prawa do tego modelu chińska firma SAIC zmuszona była jednakdo zmiany nazwy. Dlatego też auto to nazywać się będzie Roewe GrandPrestige.

 

Chińsko-brytyjski konkurent Focusa

Najnowszy model marki Rover przemianowanej na chiński SAIC będzie miał zazadanie narobić niezłego zamieszania w segmencie kompaktowych hatchbacków.Auto oparte na studium koncepcyjnym modelu RDX60 będzie sprzedawane już zatrzy lata na rynku europejskim.

 

Chińczycy testują Roewe

Zagranicznym reporterom udało się zdobyć zdjęcia prezentujące zamaskowaneauto spod chińskiej bandery w czasie testów. Jest to najprawdopodbniej jeden zsamochodów, który trafi na europejski rynek pod zmienionym szyldem Roewe.

 

Nanjing wskrzesi markę Austin?

Firma Nanjing Automotive Corporation, która jest obecnie właścicielem markiMG oraz wszystkich obiektów produkcyjnych w brytyjskim Longbridge, zamierzazabrać się za przywrócenie do życia marki Austin.

 

"Nowe" modele MG schodzą z chińskiej taśmy

Właśnie dzisiaj rozpoczęła się produkcja pierwszych samochodów"odrodzonego" MG pod egidą chińskiego producenta Nanjing Automotive. Z taśmprodukcyjnych zeszły już początkowe egzemplarze roadstera TF, a także modeluz serii MG7.

 

Chiński Rover 450

Te zdjęcia udowadniają, że chiński producent samochodów o nazwie SAICbierze sobie bardzo poważnie plany dotyczące wejścia na rynek europejski zodświeżona gamą samochodów marki Rover.

 

Chiński alians

Dwie rywalizujące dotąd firmy pochodzące wprost z dalekich Chin postanowiłyobrać trochę inny kurs. Shanghai Automotive Industry Corporation oraz NanjingAutomotive Company mają zamiar wejść w alians.

 

To nie Passat, to Roewe 550

Po raz kolejny chińscy designerzy zaimponowali swoim świeżym i oryginalnympomysłem na nowe auto. Oto Roewe 550, czyli wierna kopia Volkswagena Passataznanego w Chinach jako Magotan.

 

Pol-Mot wprowadzi Chiny na salony

Temat wprowadzenia na polski rynek chińskich samochodów przez dłuższyczas pozostał zamrożony. Tymczasem jak informuje Puls Biznesu (PB) firmaPol-Mot zamierza intensywnie rozpropagować sprzedaż aut producenta Roewe,który wykupił udziały brytyjskiej marki Rover.

 

Chiński SAIC będzie produkował w Europie

Jeden z największych chińskich producentów aut, Shanghai AutomotiveIndustry Corp. (SAIC) jeszcze w tym roku zamierza rozpocząć montaż isprzedaż kilku swoich modeli na Starym Kontynencie. Produkcja i dystrybucjamiałaby odbywać się poprzez filie marki MG Rover.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017