Wyszukiwałeś:

Rolls X

Royce X

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rolls Royce

Spróbuj też wyszukać: ferrari

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Rolls-Royce cabrio

Rolls-Royce oficjalnie potwierdził zamiar wytwarzania nowego modelu w wersjicabrio, którego premiera rynkowa miałaby miejsce w 2007 roku.

 

Rolls-Royce 101EX: Limuzyna w coupe

Na Salonie Samochodowym w Genewie Rolls-Royce Motor Cars zaprezentujeswój eksperymentalny model 101EX. Auto ma kreować nową liniębrytyjskiej marki zgodnie z duchem XXI wieku.

 

Dłuższy Rolls-Royce Phantom w Europie

Firma Rolls-Royce Motor Cars zapowiedziała, że model luksusowej limuzynyPhantom z przedłużoną płytą podłogową będzie niebawem dostępny wEuropie. Zaprezentowanego na tegorocznej wystawie samochodowej w Genewie'Rollsa' początkowo chciano sprzedawać tylko w krajach na Środkowym i DalekimWschodzie.

 

Rolls-Royce ma więcej dealerów

W ostatnich trzech latach ekskluzywna marka Rolls-Royce rozszerzyła swojąświatową sieć sprzedaży. Wszystko za sprawą znakomicie sprzedającego sięmodelu Phantom i zapowiedziom o pojawieniu się wersji Convertible w 2007 roku.

 

Rolls-Royce pracuje nad nowym modelem

Już za około cztery lata Rolls-Royce zaprezentuje zupełnie nową serięmodeli. Taką informację podał szef luksusowej marki, Ian Robertson, którypojawił się wczoraj na inauguracyjnym otwarciu salonu samochodowego w Paryżu.

 

Rolls-Royce z Austrii

Rolls-Royce poinformował o planach otwarcia nowego salonu samochodowego wAustrii. Nowy punkt dealerski wraz z serwisem powstanie w Wiedniu do połowy2007 roku i reprezentowany będzie przez firmę Karner&Grossegger GmbH Co.KG.

 

Rolls-Royce podbija Pakistan

Duma Brytyjczyków, firma Rolls-Royce świętuje właśnie otwarcieswojego pierwszego salonu w Pakistanie. Reprezentantem luksusowej marki w tymkraju będzie Dewan Motors z miejscowości Lahore. W niedalekiej przyszłościmają powstać kolejne placówki w Karachi i w stolicy, Islamabadzie.

 

Rolls-Royce blisko Polski

Kto chciałby nabyć lub zobaczyć na żywo najbardziej ekskluzywną limuzynęświata może udać się do Drezna. Rolls-Royce kilka dni temu poinformował ootwarciu nowego salonu w niemieckim mieście oddalonym na zachód od Polski o110 kilometrów.

 

Kolejny salon Rolls-Royce w Rosji

Luksusowa marka z Wysp Brytyjskich rozwija swoje skrzydła za naszą wschodniągranicą. Ian Robertson, dyrektor zarządzający Rolls-Royce otworzył parę dnitemu w Sankt Petersburgu drugi salon legendarnego producenta.

 

Rolls-Royce Coupe na drogach

Niestety na razie tylko jako zamaskowany prototyp. Na pierwszy rzut oka mogłosię wydawać, że samochód prezentowany na zdjęciu to Rolls-RoyceDrophead Coupe. Mamy tu jednak do czynienia z pojazdem o nazwie Rolls-RoyceCoupe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rolls Royce".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017