Wyszukiwałeś:

Rosja

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rosja

Spróbuj też wyszukać: r-134a hybrid traktory

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Skoda: na wschód!

Pozycja lidera na rynku środkowoeuropejskim (w tym i w Polsce) już niewystarcza. Skoda rozgląda się bowiem za największymi rynkami wschodnimi -Rosją, Chinami i Indiami.

 

Rosja to nie Europa

Tak przynajmniej wynika z najnowszej strategii koncernu Mitsubishi, adotyczącej rynku rosyjskiego. Rosja stanie się bowiem niezależnym rynkiemzbytu, wyłączonym ze struktur europejskiego oddziału Mitsubishi.

 

Boom tanich aut

Tanie samochody powoli wkradają się do Europy, ale w państwach rozwijającychsię takich jak Brazylia, Rosja, Indie czy Chiny przeżywają prawdziwy boom. Do2018 roku liczba korzystnych cenowo aut w tych krajach może wynieść łącznienawet 18 mln sztuk.

 

Rosja największym rynkiem zbytu samochodów?

General Motors liczy, że w przyszłym roku Rosja zostanie największymeuropejskim rynkiem zbytu samochodów.

 

Daimler Trucks kupuje firmę Kamaz

12 grudnia br. Daimler AG, Kamaz, agencja państwowa "RussianTechnologies" oraz Troika Dialog podpisały w Moskwie umowę, w ramachktórej Daimler Trucks obejmie 10% udziałów rosyjskiego producentapojazdów ciężarowych.

 

Dakar udany dla Polaków

Trzecie miejsce Rafała Sonika w klasyfikacji kierowców quadów,piąte miejsce Krzysztofa Hołowczyca w grupie kierowcówsamochodów, to bez wątpienia doskonałe i jak do tej pory najlepszeosiągnięcia Polaków w tej legendarnej imprezie. Nowy Dakar, na nowymterenie przyniósł wiele emocji i był tam samo wymagający jak jegopoprzednie edycje, rozgrywane w Afryce.

 

Polska – Rosja: spór o limity trwa

Rozmowy władz polskich z rosyjskimi na temat limitów na przewóztowarów ciężarówkami przez granicę trwają – niewielejednak z nich wynika. Na rozwiązanie patowej sytuacji nadal czekają corazbardziej zdesperowani przewoźnicy czytamy w Gazecie Wyborczej.

 

Porozumienie: zezwolenia na Rosję od 20 marca

Właściciele firm transportowych nareszcie mogą myśleć o wschodniej granicyze spokojem. Na wspólnej konferencji prasowej ministrowie Grabarczyk iLewitin poinformowali, że problem ograniczeń pozwoleń na transportmiędzynarodowy ze strony Rosji został rozwiązany.

 

Renault ulega Putinowi

O tym, iż z Rosją bardzo ciężko prowadzi się wszelkie interesy, przekonałysię już rządy niejednego państwa. Teraz siłę argumentów rosyjskiegopremiera, Wladimira Putina, musiało uznać także i Renault zgadzając się napomoc dla upadającego koncernu AvtoVAZ.

 

Renault i Nissan z pomocą dla Łady

Francusko-japoński alians Renault Nissan udzieli pomocy rosyjskiemu koncernowiAvtoVAZ (AwtoWAZ), producentowi samochodów marki Łada. Pozagotówką, Renault przekaże rosyjskiej firmie także swoje technologie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017