Wyszukiwałeś:

Rzeszow

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rzeszow

Spróbuj też wyszukać: łódz-rzeszów autostrada

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

300-tny Solbus

Firma Solbus wyprodukowała swój jubileuszowy 300-tny egzemplarz autobusu.Model pojazdu oznaczony symbolem C 9,5 trafi do PKS-u Rzeszów.

 

Co z A4 na wschodzie?

Wojewoda Podkarpacki Ewa Draus wyraziła swoje zaniepokojenie na temat brakuharmonogramu budowy odcinka autostrady A-4 Rzeszów - Korczowa, tj. do granicy zUkrainą. Kontynuowanie budowy autostrady A-4 zaplanowano jedynie na odcinkuKraków - Rzeszów w trzech etapach, do roku 2013.

 

Rzeszów: remont Sikorskiego może ruszy w maju

Miasto Rzeszów rozstrzygnęło przetarg na przebudowę ul. Sikorskiego.Przebudowana zostanie cała ulica (2,7 km) - od skrzyżowania z al.Powstańców Warszawy do granic miasta i połączenia z drogą krajową nr4. Jest to największa realizowana obecnie inwestycja w mieście. Całkowitawartość projektu wynosi ponad 32,3 mln zł z czego dofinansowanie z UE ponad18,99 mln zł.

 

Rzeszów: skrót do obwodnicy

Rzeszów planuje jeszcze w tym roku dobudować brakujący odcinek ulicyKrzyżanowskiego, czyli odcinek prowadzący z al. Niepodległości do obwodnicypołudniowej miasta.

 

Zaprojektują autostradę A4 Rzeszów – Jarosław

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na wykonanie dokumentacji niezbędnej do budowy odcinka autostrady A4Rzeszów – Jarosław. Wykonawca będzie mieć 20 miesięcy nazaprojektowanie ponad 40 km trasy.

 

Rozmawiali o A4 Rzeszów – Korczowa

1 października 2008 roku w Rzeszowie zorganizowano otwartą dla społeczeństwarozprawę administracyjną, związaną z wydaniem decyzji środowiskowej nabudowę autostrady A4 Rzeszów – Korczowa. Podczas spotkaniaprzedstawiono raport o oddziaływaniu trasy na środowisko.

 

Kolejny krok w sprawie A4 Rzeszów – Korczowa

Minister środowiska wydał postanowienie dotyczące uzgodnień środowiskowychdla inwestycji związanej z budową autostrady A4 z Rzeszowa do granicy państwaw Korczowej. Kolejnym etapem będzie wydanie decyzji środowiskowej dla tegoodcinka A4.

 

Jest decyzja dla A4 Rzeszów – Korczowa

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu decyzji środowiskowej na budowę podkarpackiego odcinkaautostrady A4 z Rzeszowa do przejścia granicznego w Korczowej. Drogowcy chcąoddać trasę do użytku przed Euro 2012.

 

Ruszyły konsultacje w sprawie A4 Tarnów - Rzeszów

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o rozpoczętym cyklu spotkań z mieszkańcami, na tematrozwiązań projektowych na planowanym odcinku autostrady A4 z Tarnowa doRzeszowa.

 

Ruszył przetarg na budowę S19 Stobierna - Rzeszów

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił w środę 18 marca bieżącego roku przetarg na budowę pierwszegoodcinka drogi ekspresowej S19 na Podkarpaciu. Firmy zainteresowane realizacjątej inwestycji mają czas na składanie ofert do 16 kwietnia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017