Wyszukiwałeś:

Rzym

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rzym

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Wątek na forum: A8 dla Benedykta XVI

A co z BMW od Smorawińskiego za 1,9 mln PLN? ~wiatr

 

Wątek na forum: Ruszyły przetargi na A2 i A1?

Rozliczymy ich z tego co do miesiąca!!Jak PIS-owi uda się wybudować te autostrady do końca kadencji, mają mój głos. ~twojcikiewicz@poczta.onet.pl

 

Wątek na forum: Fiat i Chery razem

i bedzie chinsko-wloski szajs,mam tylko nadzieje ze nigdy to cos nie pojawi sie w Europie, no chyba ze jakis zapaleniec odbedzie nim wedrowke na trasie pekin-rzym ~Adam

 

Park & kłopot

Auto pozostawić na parkingu i z przyległego przystanku, udać się do centrummiasta autobusem lub metrem. Tak łatwo w teorii funkcjonuje system Park &Ride (P+R). Niestety w praktyce jest z tym różnie, co pokazał ostatniraport EuroTest niemieckiego automobilklubu ADAC, który pod lupę wziąłlokalizacje P+R w 22 dużych miastach Europy.

 

F1: Grand Prix Rzymu możliwe w 2013

Od pewnego czasu krążą pogłoski o przeprowadzeniu wyścigu Formuły 1 naulicach Rzymu. Zdaniem Berniego Ecclestone'a Grand Prix w stolicy Włochmogłoby się odbyć dopiero w 2013 roku. Początkowo spekulowano, że wyścigmógłby zostać rozegrany w 2011 lub 2012 roku.

 

F1: Wyścig w Rzymie w 2013

Pierwsze Grand Prix Włoch, które pojedzie po ulicach Rzymu powinnoodbyć się w 2013 roku. Tak przynajmniej sprawę debiutu widzi jegogłówny organizator Maurizio Flammini.

 

Wątek na forum: Autostradowe obwodnice powinny być bezpłatne

Ze znanych mi rozwiązań nie ma opłat na obwodnicach Paryża, Rzymu i Zagrzebia. ~Jotgie

 

Włosi wybudują obwodnicę Marek

Wybrano firmy,  które wybudują  trasę S8 z Marek doRadzymina. Inwestycje została podzielona na dwa odcinki. Najkorzystniejszeoferty na budowę 15,4  km odcinka obwodnicy Marek opiewają w sumie na ok.737,5  mln zł.

 

Wątek na forum: Czy warto kupić: Smart Fortwo (1998-2007)

"Kilkuset kilometrowe podróże tym autem nie są najlepszym pomysłem, zwłaszcza w kontakcie z oporem powietrza mijającej nas ciężarówki" co za bzdura, jechalem nim kilka razy nad morze , w gory (z warszawy) , także do rzymu i paryża (2 osoby) zawsze było wygodnie i bez problemu z bólami ...

 

Alfa Romeo Giulia - wiemy kiedy wystartuje produkcja

Sam Sergio Marchione odwiedził fabrykę marki pod Rzymem i ujawnił oficjalnytermin rozpoczęcia produkcji modelu Giulia - może tym razem uda się AlfieRomeo dotrzymać założonego terminu?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017