Wyszukiwałeś:

S X

2000 X

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S 2000

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Diabelskie mini!

W przyszłe wakacje BMW zaprezentuje spektakularną specjalną wersję MINICooper S.

 

WIELTON pnie się w górę

Wieluński producent naczep ciągle pnie się w górę. Wyniki sprzedażoweWielton S.A. są bardzo zadowalające. Wzrost sprzedaży od stycznia dowrześnia, w porównaniu do tego okresu w 2005 roku, wyniósł aż 62%, a pulazamówień na ten rok już jest wypełniona.

 

Ruszyły prace ziemne przy obwodnicy Augustowa

„Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ma – zgodnie zprawem - obowiązek realizować inwestycję. Nie ma jakichkolwiek podstawprawnych do wstrzymania prac ziemnych. Ze względu jednak na zainteresowaniesprawą Komisji Europejskiej, w pierwszym etapie prace rozpoczną się naodcinku południowym obwodnicy – od Augustowa do granic obszaru Natura2000” – oświadczył Andrzej Maciejewski, rzecznik prasowy GDDKiA.

 

Sąd uchylił decyzję ministra Szyszko w/s Rospudy

Wojewódzki Sąd Administracyjny uchylił postanowienie ministra JanaSzyszko dopuszczające, by obwodnica Augustowa w dolinie rzeki Rospudy mogłazostać zrealizowana w jednym z dwóch wariantów - tunel drogowylub estakada. Zgodnie z decyzją ministra środowiska wybór wariantu, poprzeanalizowaniu kosztów, miał należeć do inwestora.

 

Firma AC S.A. - Ambasadorem Biznesu

Po raz dziesiąty rozstrzygnięty został konkurs dla małych i średnichprzedsiębiorstw - Ambasador Biznesu Podlasie 2008. W tym roku pierwsze miejscezajęła firma AC S.A., która zajmuje się elektroniką do samochodowychinstalacji gazowych.

 

Promocja w Wieltonie

Podwójna sierpniowa promocja - "Przeglądy gratis i extra rabat 2000zł na następną naczepę WIELTON”, która rozpoczyna się od 1sierpnia 2008r.

 

Nowy konkurent Mazdy MX-5

Honda S2000 powoli żegna się z segmentem małych roadsterów. Nieoznacza to jednak, że Mazda MX-5 straci tym samym ważnego rywala. Nahoryzoncie pojawia się bowiem kolejny, prosto od Nissana.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S 2000".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017