Wyszukiwałeś:

S X

500 X

Plug X

in X

Hybrid X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S 500 Plug in Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Gwiazda świecąca na zielono

Wystawa we Frankfurcie dla Mercedesa była także okazją do zademonstrowania,jak ekologiczne już w niedalekiej przyszłości mogą być największe limuzynyz gwiazdą na masce.

 
 

Hybrydowa Klasa S spala jedynie 3 l/100 km

Mercedes wraz z nową generacją Klasy S(W222) oferuj model S 500 Plug-inHybrid, która jak deklaruje producent ze Stuttgartu zużywa średni 3l/100 km paliwa.

 

Volkswagen chce być elektrycznym liderem

Tylko do końca przyszłego roku pojawi się 14 modeli elektrycznych bądźhybryd typu plug-in w barwach grupy Volkswagena. Liczba ta bardzo szybko możezostać zwiększona do 40, dzięki czemu do 2018 roku niemiecki koncern chcebyć liderem wśród producentów pojazdów elektrycznych.

 

Wydajniejszy Mercedes S500 Plug-in Hyrbid

Mercedes ujawnił kilka nowych informacji na temat nowej odsłony luksusowegoS500 Plug-in Hybrid, która zadebiutuje na rynku we wrześniu. Co ciekaweniemiecki producent sam jest zaskoczony doskonałymi wynikami testówalternatywnego napędu.

 

Pierwsza hybryda z wtyczką spod znaku gwiazdy

U polskich dilerów Mercedesa w ofercie pojawia się nowy model zbudowanyna Klasie S. Producent ze Stuttgartu obiecuje spalanie w S 500 Plug-in Hubridponiżej 3 l na 100 km.

 

Opancerzona limuzyna ze Stuttgartu

Niemcy po prezentacji hybrydy plug-in pokazują auto, które ochroniAngelę Merkel. Ten model Mercedesa został opancerzony wedługstandardów VR9.

 

Z toru F1 na drogi publiczne

Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób i jak często rozwiązaniatechniczne stosowane w Formule 1 trafiają do aut drogowych? Mercedes uchyliłrąbka tajemnicy.

 

Hybrydowa ofensywa Mercedesa

Do 2017 roku Mercedes-Benz zamierza zaprezentować 10 nowych, hybrydowych aut.Tego typu technologia nie jest już tylko domeną japońskich producentów - Niemcy także stawiają na samochody o spalinowo-elektrycznym napędzie.

 

Audi A3 e-tron: Zabawa z prądem

Hybryda plug-in nie jest już innowacyjnym wynalazkiem – to auto,które oferuje wiele marek. Mówią o nich ekologiczne, oszczędnei modne. W Polsce wciąż jednak są produktem niszowym. Dlaczego? Jedną zodpowiedzi jest Audi A3 e-tron.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S 500 Plug in Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017