Wyszukiwałeś:

S X

600 X

. Znaleziono 79 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S 600

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 79 wszystkich):

Mały, ale prężny MINI

Podczas targów motoryzacyjnych AMI w Lipsku odbędzie się niemiecka premierakultowego modelu MINI Cooper S, wzbogaconego pakietem sportowym "John CooperWorks GP Kit".

 

S-MAX i Galaxy idą pełną parą

Dzisiaj rozpoczęła się produkcja nowych samochodów marki Ford. W belgijskiejfabryce umiejscowionej w Genk montowane będą nowe modele S-Max oraz Galaxy.

 

Słabszy Cayman w akcji

Po bardzo udanym debiucie modelu Cayman S jesienią 2005 roku, Porscheprezentuje nową werssportowego coupe, które wejdzie do sprzedaży jużlatem tego roku. Samochód ten został zbudowany na płycie podłogowej seriiBoxster, a napędzany będzie silnikiem V6.

 

Więcej mocy w Porsche

Wraz z początkiem nowego roku modelowego, Porsche Boxster oraz Boxster Szostaną ulepszone pod względem mocy oraz momentu obrotowego. Oba modelecharakteryzować będzie lepsza wydajność na drodze połączoną z niższymzużyciem paliwa.

 

'S 11 na 2011'

Po Koszalinie mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego rozpoczęli apel w sprawiepilnej budowy drogi S11 Kołobrzeg - Katowice. Ta społeczna akcja poparcia dlaujęcia w planach budowy tej arterii komunikacyjnej ma się przyczynić dozmiany niekorzystnych decyzji rządowych i ujęcia drogi łączącej Pomorze zeŚląskiem w planach inwestycyjnych rządu.

 

Mocniejszy diesel w S-klasie

Mercedes klasa S będzie oferowany teraz z nową, mocniejszą ośmiocylindrowąjednostką wysokoprężną oznaczoną symbolem 420 CDI.

 

Przebudowa S-8 Radzymin – Wyszków

W dniu 8 grudnia r. podpisano kontrakt na roboty budowlane w ramach projektuprzebudowy drogi ekspresowej S-8 Radzymin – Wyszków – informujeGDDKiA. Prace potrwają dwa lata.

 

MINIaturowe Cabrio w Detroit

Po niedawnym debiucie rynkowym drugiej generacji modelu MINI Cooper i Cooper Sze sztywnym dachem przyszła kolej na premierę wersji nadwoziowej typu Cabrio.Samochód zostanie zaprezentowany na przyszłorocznych targach w Detroit, a jegoceny rozpoczynać się będą od około 24 tys. euro.

 

600 Mercedesów do Pragi

Przedsiębiorstwo EvoBus GmbH otrzymało z Czech zamówienie na ponad 600międzymiastowych autobusów Mercedes-Benz Intouro. Pojazdy będą dostarczaneprzez najbliższe pięć lat.

 

750 koni i mobilne biuro

Firma Brabus znana jest już z tego, że potrafi wydobyć co do ostatnich kroplipotencjał drzemiący w silnikach Mercedesa. Tym razem kolejna odsłonamożliwości inżynierów to model SV12R bazujący na Mercedesie Klasy S600.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S 600".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017