Wyszukiwałeś:

S X

MAX X

. Znaleziono 147 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S MAX

Spróbuj też wyszukać: ford s max S-max ford s max 7 osob

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 147 wszystkich):

Ford S-Max: Nowy Van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Ford S-MAX: Nowy van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

S-MAX i Galaxy idą pełną parą

Dzisiaj rozpoczęła się produkcja nowych samochodów marki Ford. W belgijskiejfabryce umiejscowionej w Genk montowane będą nowe modele S-Max oraz Galaxy.

 

Spore zainteresowanie S-MAX-em

Ford S-MAX, zaledwie trzy miesiące od momentu debiutu na pierwszycheuropejskich rynkach, trafił już do 9 tys. klientów. Ponad 30 tys. kolejnychzłożyło już na niego zamówienia.

 

Euro NCAP: Ford S-MAX i Opel Corsa na "5"

Organizacja Euro NCAP przeprowadziła kolejne testy zderzeniowe dwóch modeli,których nowe generacje niedawno pojawiły się w sprzedaży na europejskimrynku. Zarówno Ford S-MAX jak i Opel Corsa otrzymały w badaniach maksymalnąocenę, pięciu gwiazdek.

 

Ford S-Max i Galaxy do serwisu

Niemiecki oddział marki Ford poinformował o rozpoczęciu akcji serwisowejjednych ze swoich nowszych modeli S-Max i Galaxy. Jak donosi producent wsamochodach tych może dojść do awarii silnika i wycieku paliwa.

 

Ford S-Max: Rodzinny, znaczy sportowy

Już od pierwszych zamysłów projektantów Forda, miał on łamaćkonwenanse w dziedzinie vanów. To dzięki niemu decydując się nazałożenie rodziny i zakup pojazdu nie trzeba będzie rezygnować z potrzebydynamizmu, która drzemie w każdym młodym mężczyźnie. Kilkanaściedni temu do naszej redakcji trafił Ford S-MAX wyposażony w dwulitrowy silnikTDCi w wersji Titanium.

 

Ford S-Max Samochodem Roku 2007!

Konkurs Car of the Year 2007 rozstrzygnięty. Przez najbliższy rok tymnajbardziej prestiżowym tytułem na europejskim rynku motoryzacyjnym będziemógł sszczycić Ford S-Max.

 

Ford S-MAX autem nr 1 w Europie

Niemiecki magazyn motoryzacyjny AutoBild oraz 23 siostrzane publikacjeeuropejskich magazynów motoryzacyjnych, przyznały nagrodę "Auto nr 1 wEuropie" modelowi Ford S-MAX. Oprócz tego trofeum auto zdobyło pierwsnagrodę w kategorii minivanów.

 

Odświeżony S-MAX w Alpach

Ford S-MAX zadebiutował w 2006 roku i od razu zdobył sobie sympatię,która została potwierdzona zwycięstwem w europejskim konkursie Car ofthe Year. Teraz przyszedł czas na lekki face-lifting.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S MAX".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017