Wyszukiwałeś:

S1

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S1

Spróbuj też wyszukać: S69 1 e75

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Ekspresowa trasa Skoczów - Cieszyn

"W środę 5 października 2005 roku nastąpi otwarcie kolejnego odcinkadrogi ekspresowej S1 na odcinku Skoczów - Cieszyn (6,7 km)" - informujeGDDKiA. Był to jeden z etapów budowy drogi ekspresowej S1 Bielsko Biała -Cieszyn.

 

S1 pod kontrolą

Informacja o stanie robót przy budowie drogi ekspresowej S1 z Pyrzowic doPodwarpia była jednym z punktów posiedzenia Regionalnego KomitetuMonitorującego Programy Phare SSG. Trasa S1 ma ogromne znaczenie dlarozwijającego się lotniska. Z roku na rok z jego usług korzysta coraz więcejosób.

 

Dodatkowe prace na S1

W ramach budowy drogi ekspresowej S-1 Bielsko Biała - Skoczów - CieszynGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zleciła osobnym kontraktemzarządzanie i nadzór nad realizacją zadań dodatkowych przy projekcie.

 

S-1 z kłopotami

Niestety, budowa drogi ekspresowej S1 nie przebiega bez kłopotów. GDDKiAzmuszona była podpisać kontrakt z nowym wykonawcą na roboty budowlane wramach projektu budowy drogi ekspresowej S-1 Bielsko-Biała - Skoczów -Cieszyn.

 

S1 do lotniska w Pyrzowicach

Dzisiaj minister transportu Jerzy Polaczek otworzył drogę ekspresową S-1łączącą Pyrzowice oraz Podwarpie. Droga ta znacząco skróci i ułatwidojazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice, co ma ogromne znaczeniedla rozwijającego się lotniska. Z roku na rok z jego usług korzysta corazwięcej osób. Budowa około 12,5 km drogi pochłonęła 200 mln zł.

 

Sosnowiec: połączenie z drogą S1

W środę 3 stycznia w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu podpisana została umowaobejmująca budowę zjazdu i wjazdu na drogę S-1 z kierunku Bielsko –Warszawa.

 

Autostrady, ekspresowe i obwodnice A.D. 2006

Rząd już niejednokrotnie zapewniał, że program budowy drógekspresowych i autostrad oraz rozwoju i modernizacji dróg krajowych jestpriorytetem. W ostatnich dniach sektor transportu podsumował działania swoje ipoprzedników przedstawiając listę zrealizowanych i kontynuowanych w2006 roku inwestycji drogowych.

 

Pięć wariantów dla S1

O pięciu wariantach przebiegu drogi ekspresowej S1 łączącej Mysłowice zBielskiem-Białą rozmawiali samorządowcy i posłowie z gmin, przezktóre droga będzie przebiegać.

 

Wariant dla S1

Przebieg projektowanej drogi ekspresowej S1 był tematem spotkania wojewodyśląskiego i małopolskiego. Projektowany odcinek S1 będzie przebiegałmiędzy dwoma województwami między węzłem Kosztowy II w Mysłowicach awęzłem Suchy Potok w Bielsku-Białej.

 

Małopolska chce S1

Protest przeciwko pomijaniu powiatu oświęcimskiego przy projektowaniu ibudowie drogi S1 i tym samym wykluczaniu województwa małopolskiego zprzebiegu tak ważnej dla kraju trasy zgłosili przedstawicielesamorządów powiatu, gmin i województwa, Małopolskiego ZarząduDróg Wojewódzkich oraz regionalni politycy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017