Wyszukiwałeś:

S11

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S11

Spróbuj też wyszukać: e11 s 6 Czas na S11

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

S11 - pierwsza ekspresowa w Wielkopolsce

Modernizacja "jedenastki" między Poznaniem i Kórnikiem to po budowieautostrady A2 najważniejsza realizowana inwestycja w Wielkopolsce. Na odcinku14 kilometrów ma powstać dwujezdniowa droga ekspresowa S11. Odnowionychzostanie także około 150 km jezdni. Budżet na tegoroczne zadania inwestycyjnewynosi 750 mln zł z czego połowę pochłonęła budowa A2.

 

Pogoda pomoże S11?

Przebudowa 14 kilometrów drogi krajowej nr 11 od węzła autostradowegoPoznań-Krzesiny do Kórnika na drogę ekspresową S11. Prace rozpoczęte wkwietniu zakończą się w czerwcu 2007 r. Tegoroczny sezon budowlany dobiegniekońca z chwilą nadejścia solidniejszych mrozów. Od przebiegu pogody zależy,czy w tym sezonie budowlanym dwa 2,5 km odcinki S11 zostaną w całości oddanedo użytku.

 

Pomysł na ekspresową Szczecin - Koszalin

Biuro projektowe ze Szczecina przygotowało projekt w którym planowanadroga ekspresowa S6 na trasie Szczecin - Kołobrzeg tuż za Płotami mogłabyskręcić na północny wschód, dotrzeć do Kołobrzegu i tampołączyć się z przyszłą ekspresową trasą S11 wiodącą do Koszalina.

 

Budowa S5 i S11 przed Euro2012?

Sejmik Województwa Wielkopolskiego zwrócił się do rządu owsparcie działań zmierzających do budowy w latach 2007-2011 drógekspresowych S5 Gdańsk (Nowe Marzy)-Poznań-Wrocław oraz S11Kołobrzeg-Poznań-Katowice (Pyrzowice) w związku z organizacją MistrzostwEuropy 2012.

 

Wielkopolska chce S11

Budowa drogi ekspresowej S11 jest pomijana w rządowych planach, jednak dziękideterminacji wielkopolskich samorządów ma szansę powstać dużoszybciej. Do 2012 roku planowana jest budowa około 100 km ekspresówki naterenie wielkopolski.

 

Czy Olesno doczeka się obwodnicy?

8 stycznia bieżącego roku miało miejsce spotkanie w sprawie budowy obwodnicyOlesna, która ma być częścią drogi ekspresowej S11. W spotkaniuzorganizowanym przez burmistrza Olesna, wzięli udział przedstawicielesamorządu Województwa Opolskiego oraz GDDKiA.

 

Chorzów chce S11

Chorzów jest jednym z miast, w których mogą odbyć się meczeEuro 2012. Według prezydenta miasta, jednym z najważniejszych zadań jestprzedłużenie drogi ekspresowej S11, która stanowiąc obwodnicęChorzowa, połączyłaby się z autostradą A4 w Katowicach.

 

Mostowe dzieło roku 2008

Związek Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej przyznał tytuł DziełaMostowego Roku 2008. Otrzymała go łukowa kładka dla pieszych z podwieszonymmostem nad droga ekspresową S11 w Gądkach koło Kórnika. Obiekt nazlecenie GDDKiA wykonała firma Skanska.

 

Zachodnia obwodnica Poznania już za dwa lata?

Poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetarg na budowę pierwszego etapu zachodniej obwodnicy Poznania wciągu drogi ekspresowej S11. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to ponad 14km trasa będzie gotowa już pod koniec 2011 roku.

 

S11 obwodnica Ostrowa Wlkp. - rusza drugi etap

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniuogłosiła przetarg na budowę obwodnicy Ostrowa Wlkp. w ciągu drogi S11 (IIetap), długości 13,8 km. Obwodnica usprawni poruszanie się na trasach Poznań- Ostrów Wlkp. – Katowice oraz Kalisz – Ostrów Wlkp.– Wrocław.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017