Wyszukiwałeś:

S12

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S12

Spróbuj też wyszukać: iveco daily 2 3 s12 hpi obwodnica radomia s7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Stowarzyszenie na rzecz S12

11 kwietnia powstało stowarzyszenie samorządów działające na rzecz budowyekspresowej drogi S12. Droga nr S12 prowadzi historycznym szlakiem łączącymwschodnie i zachodnie tereny Polski. Jest najkrótszym połączeniem, chętniewykorzystywanym przez kierowców, co prowadzi do jej nadmiernej eksploatacji istałego pogarszania parametrów technicznych.

 

S8 przejdzie przez Piotrków Trubynalski

Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad zakończył merytorycznąocenę wariantów przebiegu odcinka drogi S8 przez terenwojewództwa łódzkiego. Decyzja - droga ekspresowa S8 będzieprzebiegała trasą Wrocław-Syców-Kępno-PiotrkówTrybunalski-Warszawa.

 

Rośnie nowy most na Wiśle

Powstaje nowy most nad Wisłą w Puławach. Most wraz z obwodnicą miasta jestczęścią dużego zadania inwestycyjnego, jakim jest budowa drogi ekspresowejnr S12 z Radomia do Lublina.

 

Zdążymy na Euro 2012?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2012 zbliżają się wielkimi krokami.Pozostało jedynie 1613 dni. Do tego czasu musimy przygotować całąniezbędną infrastrukturę. Dobrze wiedzą o tym drogowcy, którzyrealizują plan budowy dróg i autostrad na lata 2008-2012. Czy jednak udasię zdążyć z budową wszystkich dróg?

 

Rozmawiali o lubelskich drogach

Lubelski Urząd Wojewódzki poinformował o spotkaniu GeneralnegoDyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z Wojewodą Lubelskim. Tematemrozmów była realizacja zadań związanych z rozwojem podstawowej siecidrogowej objętej w programie budowy dróg.

 

Rozmawiali o inwestycjach w lubelskim

Lubelski Urząd Wojewódzki poinformował, że 11 marca bieżącego rokuodbyło się szóste Forum Inwestycyjne. Tematem spotkania byłopozyskiwanie środków z funduszy unijnych, które zostanąprzeznaczone na priorytetowe inwestycje, w tym także związane z sieciądrogową.

 

Puławy: Most imienia Jana Pawła II

Powstający w Puławach nowy most przez Wisłę, który jest częściąinwestycji związanej z budową obwodnicy miasta w ciągu drogi ekspresowej S12,prawdopodobnie otrzyma nazwę Mostu imienia Jana Pawła II. Złożony zostałjuż wniosek w tej sprawie. Budowa ma się zakończyć jeszcze w tym roku.

 

Nowy most i obwodnica w Puławach

Do użytku został oddany największy most łukowy w Polsce i jednocześniejeden z najdłuższych w Europie. Nowy obiekt powstał w Puławach i wraz zponad 12 km odcinkiem pierwszego etapu obwodnicy, znajdzie się w ciągu drogiekspresowej S12.

 

2,5 tys. km nowych dróg w sieci TEN-T?

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt modyfikacji polskiej częściTranseuropejskiej Sieci Transportowej (TEN-T). Według planów ta siećdrogowa mogłaby powiększyć się o 2,5 tys. dróg. Konsultacje w tejsprawie potrwają do 20 sierpnia bieżącego roku.

 

Obwodnica Lublina dalej od miasta

Eksperci wskazali pierwszy wariant (biegnący najdalej od granic Lublina) jakonajkorzystniejszy dla przebiegu ekspresowej obwodnicy Lublina. Inwestycjadotyczy budowy drogi S12/17 na odcinku Kurów - Lublin - Piaski od węzłaSielce do węzła Witosa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017