Wyszukiwałeś:

S17

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S17

Spróbuj też wyszukać: s17przebieg drogi ekspresowej s19 golf IV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

Samorządy chcą 26 mld zł na EURO2012

Na początku lipca Ministerstwo Rozwoju Regionalnego przedstawi strategięinwestycyjną oraz listę projektów na potrzeby Euro 2012. Mają na niejznaleźć się te projekty, których realizacja jest konieczna doorganizacji turnieju finałowego. Główny ciężar ich sfinansowaniabędzie bazował na funduszach unijnych, które Polska dostanie w latach2007-2013.

 

Zdążymy na Euro 2012?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2012 zbliżają się wielkimi krokami.Pozostało jedynie 1613 dni. Do tego czasu musimy przygotować całąniezbędną infrastrukturę. Dobrze wiedzą o tym drogowcy, którzyrealizują plan budowy dróg i autostrad na lata 2008-2012. Czy jednak udasię zdążyć z budową wszystkich dróg?

 

Program Operacyjny zatwierdzony

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego poinformowało o zatwierdzeniuszczegółowego opisu priorytetów Programu OperacyjnegoInfrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013. Opis zawiera m.in. priorytetydotyczące rozwoju sieci drogowej i poprawy bezpieczeństwa.

 

Listy projektów po weryfikacji

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego poinformowało o zakończeniu weryfikowanialist projektów kluczowych do unijnych programów, m.in. ProgramuOperacyjnego Infrastruktura i Środowisko, który zawiera priorytetydotyczące rozwoju sieci drogowej TEN-T i bezpieczeństwa na drogach.

 

Ponad 2,8 mld zł na drogi w 2008 roku

Ministerstwo Infrastruktury poinformowało o przyjęciu przez RadęMinistrów, rozporządzenia dotyczącego zagwarantowania środkówna realizację inwestycji drogowych w 2008 roku. Kwota jaka będzie przeznaczonana budowę dróg to ponad 2,8 mld zł.

 

Rozmawiali o lubelskich drogach

Lubelski Urząd Wojewódzki poinformował o spotkaniu GeneralnegoDyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z Wojewodą Lubelskim. Tematemrozmów była realizacja zadań związanych z rozwojem podstawowej siecidrogowej objętej w programie budowy dróg.

 

Dobre wiadomości z Lubelszczyzny

Lubelski oddział GDDKiA ruszył z pracami dla II etapu obwodnicy Puław,ekspresowej trasy S17 oraz obwodnic Lublina i Kraśnika.

 

Przełomowa decyzja dla S17

16 grudnia 2009 roku Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Lublinie ustaliłśrodowiskowe uwarunkowania dla budowy drogi ekspresowej S17 na odcinkuKurów – Lublin – Piaski wraz z północno-wschodniąobwodnicą Lublina. To zaś otworzyło drogę do uruchomienia proceduryprzetargowej na wyłonienie wykonawcy blisko 70-kilometrowego odcinkaekspresowej trasy od Kurowa do obwodnicy Piask. Budowa ruszy w III kwartale 2010roku.

 

Coraz więcej inwestycji na drogach Lubelszczyzny

Budowy i przebudowy dróg krajowych oraz remonty obiektów mostowychna Lubelszczyźnie pochłonęły w tym roku 481 mln zł. W efekcie kierowcyotrzymali 56,8 km nowych nawierzchni dróg, a na kolejnych 12,6 km pracezakończą się w 2010 roku. W budowie są też dwie obwodnice o łącznejdługości 13,2 km, a w przyszłym roku rozpocznie się budowa trasy ekspresowejS17 od Kurowa do Piask (66,8 km) wraz północno-wschodnią obwodnicąLublina.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017