Wyszukiwałeś:

S19

. Znaleziono 84 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S19

Spróbuj też wyszukać: siemiatycz s19 podlaskie s19 podlasie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 84 wszystkich):

Deklarowana S19

Z deklaracji rządowych wynika, ze do 2013 roku zostanie zakończona budowacałej drogi ekspresowej S19 do granicy z Białorusią na wschodzie i zeSłowacją na południu. Ekspresowa S19 znajduje się w grupie drógpriorytetowych i rząd zamierza przeznaczyć na nią dodatkową pulę środków.

 

Umowa na dokumentację dla S19

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę naprzygotowanie dokumentacji niezbędnej do budowy drogi ekspresowej S19 naodcinku Lutoryż – Barwinek. Wykonawca ma opracować dokumentacjeprojektową trasy do końca 2009 roku.

 

Transprojekt przygotuje dokumentację dla S19

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi ekspresowej S19od węzła Świlcza do Lutoryża. Wykonawcą zadania jest krakowskie biuroprojektowe „Transprojekt”.

 

Arcadis Profil zaprojektuje S19

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpodpisał na początku czerwca bieżącego roku umowę na przygotowaniekompleksowej dokumentacji dla inwestycji związanej z budową drogi ekspresowejS19 na odcinku Nisko - Stobierna.

 

Oczekiwanie na decyzję dla S19

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad kilkadni temu złożył do Wojewody Podkarpackiego wniosek o wydanie decyzjiśrodowiskowej na budowę fragmentu drogi ekspresowej S19 od węzła Świlcza dowęzła Kielanówka.

 

Problemy z S19?

Harmonogram realizacji budowy drogi ekspresowej S19 jest już napięty, jednakpojawiło się kolejne ryzyko opóźnień. Część mieszkańcówjednej z miejscowości położonej wzdłuż planowanej trasy ma zastrzeżenia codo wyboru wariantu przebiegu drogi.

 

Decyzja środowiskowa dla S19

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu decyzji środowiskowej na budowę drogi ekspresowej S19od obwodnicy Sokołowa Małopolskiego do węzła Świlcza. Decyzji nadano rygornatychmiastowej wykonalności.

 

Ruszył przetarg na budowę S19 Stobierna - Rzeszów

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił w środę 18 marca bieżącego roku przetarg na budowę pierwszegoodcinka drogi ekspresowej S19 na Podkarpaciu. Firmy zainteresowane realizacjątej inwestycji mają czas na składanie ofert do 16 kwietnia.

 

Którędy poprowadzić S19?

Którędy poprowadzi przyszła droga ekspresowa S19 od granicy z woj.mazowieckim do węzła Annobór na obwodnicy Lubartowa? Projektanci zfirmy Arcadis, opracowujący Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe etapII, wskazali na wariant 3. Wybór poparli przedstawicielesamorządów i lubelskiego oddziału GDDKiA.

 

Taniej wybudują S19 na Lubelszczyźnie

169,3 mln zł - na taką kwotę wyłoniony wykonawca - Strabag wycenił budowęjednojezdniowej drogi ekspresowej S19 na odcinku Międzyrzec Podlaski -Lubartów, w tym na obwodnicę Kocka i Woli Skromowskiej. To dużoponiżej kosztorysu inwestorskiego, który zakładał koszt budowy na314,6 mln zł. Nowa droga S19 ma być oddana do ruchu przed mistrzostwami EURO2012.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017