Wyszukiwałeś:

S3 X

Klucz X

Pyrzyce X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S3 Klucz Pyrzyce

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

S3 Szczecin - Gorzów w 2009 r.

Według wstępnych założeń ponad 81 kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wlkp. zostanie oddany do użytku z początkiem 2009 roku. Szacuje się , że realizacja zadania wyniesie łącznie 342,3 mln EUR. W tymdofinansowanie z Funduszu Spójności UE to prawie 291 mln EUR.

 

Trzynasta próba otwarcia ofert na budowę S3

Droga ekspresowa S-3 Szczecin – Gorzów nadal czeka na swojegowykonawcę. Tymczasem GDDKiA ma problem z wyłonieniem wykonawcy w przetargu nabudowę "ekspresówki". 81,6 km dwujezdniowej drogi ekspresowejma powstać w ciągu zaledwie dwóch lat. Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad planuje otwarcie w 2009 r.

 

Coraz bliżej S-3 Szczecin - Gorzów

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła oferty wprzetargu na budowę I odcinka drogi ekspresowej S3 od węzła 'Klucz' dowęzła 'Pyrzyce'. Kwota jaką GDDKiA przeznaczyła na realizacjęzamówienia wynosi 516,4 mln złotych. Tymczasem ceny oferentówznacznie przewyższają założony budżet.

 

Zbudują trasę S3 Szczecin-Pyrzyce

GDDKiA rozstrzygnęła przetarg na budowę północnego odcinkaekspresowej trasy S3 Szczecin – Pyrzyce. Prace wyniosą więcej niżzakładał kosztorys i mogą ruszyć już jesienią.

 

Zielone światło dla ekspresowej trasy S3

Droga ekspresowa S3 początkowo istniała w rządowych programach jakoautostrada A-3. Zmiana koncepcji, tłumaczona relatywnie niskim natężeniemruchu, a co za tym idzie nieopłacalnością budowy płatnej autostrady,spowodowała, że będziemy musieli zadowolić się tylko jedną autostradąpółnoc-południe - A1 Gdańsk-Gorzyczki.

 

Pozwolenie na budowę S-3

Wojewoda Zachodniopomorski zatwierdził projekt budowlany i wydał pozwolenie nabudowę drogi ekspresowej S-3 Szczecin-Gorzów Wlkp. na odcinku od węzław Pyrzycach do węzła w Myśliborzu. Inwestorem jest Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad oddział w Szczecinie.

 

Powstanie kolejny odcinek S3

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała opodpisaniu, w dniu 22 stycznia bieżącego roku, umowy na budowę 28 km odcinkadrogi ekspresowej S3 od węzła Klucz do węzła Pyrzyce.

 

S3 – kolejny "ekspresowy" priorytet

Priorytetowy – to popularne określenie w przypadku inwestycji drogowych wnaszym kraju. Jak się jednak okazuje największe priorytety wcale nie sąsprawniej realizowane. Przeprowadzone dotychczas prace związane z budową drogiekspresowej S3 zdają się potwierdzać tę tezę. Budowa trasy jest w planachjuż od 1993 roku, jednak połączy ona północ i południe krajuprawdopodobnie dopiero w 2013 roku.

 

Trasa S3 Gorzów – Szczecin już za rok

Już w wakacje przyszłego roku będziemy mogli szybko i wygodniepodróżować drogą ekspresową S3 między Szczecinem a GorzowemWielkopolskim.

 

Wiecznie spóźniona ale priorytetowa S3

O budowie północno-południowej arterii - drogi ekspresowej S3-mówi się od kilkunastu lat, jednak prace przy realizacji inwestycji sąopóźnione. Największe opóźnienia dotyczą południowego(dolnośląskiego) odcinka trasy. Początkowo planowano go ukończyć w 2011 r.Zgodnie z założeniami miała to być najkrótsza droga z Pragi ipołudniowej Europy do Wrocławia, gdzie rozgrywane będą mistrzostwa Europy wpiłce nożnej. Jednak i ten termin okazał się zbyt wyśrubowany… bozakończenie budowy całej drogi ekspresowej S3 to co najmniej perspektywa roku2015. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S3 Klucz Pyrzyce".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017