Wyszukiwałeś:

S3 X

Sportback X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S3 Sportback

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Podwójny jubileusz Audi A3

Audi A3 ma już dziesięć lat. W tym czasie do klientów trafiło jużpółtora miliona egzemplarzy tego modelu rodem z Ingolstadt.

 

Audi A3 z nowym TFSI

Już od lutego w salonach Audi dostępne będą modele A3 oraz A3 Sportback znowoczesną, czterocylindrową, turbodoładowaną jednostką benzynową FSI opojemności 1,8 litra.

 

Gorący hatchback z Ingolstadt

Wraz z premierą face-liftingowanego Audi A3 na rynek nadchodzi topowa wersjamałego modelu o nazwie S3 Sportback. Poza zadziornym wyglądem auto dysponujeznaną ze "zwykłej" jednostką 2.0 TFSI o mocy 265 konimechanicznych.

 

Nowe Audi A3 za 74 500 PLN

Więcej sportu i dynamiki. Takie zadanie postawiło sobie Audi przyodświeżaniu stylistyki kompatkowego modelu A3. Teraz tą zmianę mogązobaczyć klienci w Polsce. Audi A3 w wersjach hatchback i Sportback właśniewjeżdza do polskich salonów niemieckiej marki.

 

Siedem biegów dla Audi S3

Dwulitrowy silnik turbo Audi S3 oznaczonego rocznikiem modelowym 2009 będziezaprzęgnięte z siedmiostopniową skrzynią biegów DSG. Producentpoinformował także, że sportowa odmiana kompaktowego Audi pojawi sięzarówno w wersji trzy- jak i pięciodrzwiowej Sportback.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S3 Sportback".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017