Wyszukiwałeś:

S4 X

Avant X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S4 Avant

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Nowe A4 w Paryżu

Na paryskim salonie samochodowym najważniejszym modelem na stoisku koncernuAudi będzie najnowsza generacja Audi A4.

 

Już pięć milionów Audi A6

Dzisiaj (31 stycznia) z taśmy produkcyjnej fabryki w Neckarsulm zjechałpięciomilionowy egzemplarz modelu A6, który swoją karierę, jeszcze jako Audi100, rozpoczął przed 37 laty.

 

Na celowniku: Audi TT RS i Audi S4

Dużo dzieje się w garażach Audi jeśli chodzi o sportowe wersje obecnych jużna rynku modeli. W ciągu najbliższego półtora roku na rynku powinnysię pojawić dwie ciekawe propozycje dla miłośników szybszej jazdy:Audi TT RS i Audi S4.

 

Nowe Audi S4 przed Paryżem

Audi opublikowało pierwsze oficjalne zdjęcia i detale najnowszej odsłonysportowego modelu S4. Nowe auto będzie można zobaczyć na żywo podczastargów w Paryżu. Producent pokaże je w wersji sedan jak i kombi, a narynku pojawi się w marcu przyszłego roku.

 

Paryskie nowości 2008

Już za kilka dni wszystkie oczy interesujących się motoryzacją będązwrócone na Paryż i hale wystawowe, gdzie rusza kolejna edycjanajwiększej wystawy samochodowej "Mondial de l’Automobile2008". A na niej ok. 80 światowych premier oraz spora grupa modelikoncepcyjnych.

 

Tata jeszcze bez sukcesów

Choć oficjalny debiut rynkowy miał miejsce w lipcu br., to jednakopublikowanie cenników i rozpoczęcie sprzedaży samochodów markiTata nastąpiło we wrześniu. Jak na razie jeszcze bez sukcesów, copotwierdza regułę, iż każdy początek jest trudny.

 

Volkswagen Golf po raz pierwszy na szczycie

Choć rankingi Top Ten mojeauto.pl mają już ponad pięć lat, to aż dokwietnia br. nigdy jeszcze nie udało się wdrapać ani razu na sam ich szczytnajbardziej popularnemu modelowi europejskiego rynku – VolkswagenowiGolfowi.

 

Najmocniejsze kombi Opla w historii

Już jesienią zobaczymy na naszych drogach najszybsze kombi spod znaku Opla whistorii. Opel Insignia OPC Sports Tourer ujrzał właśnie światło dzienne.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S4 Avant".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017