Wyszukiwałeś:

S4

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S4

Spróbuj też wyszukać: rs4 audi s4 suzuki sx4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Nowe Audi S4 Cabriolet

Rozpoczynające się jutro targi samochodowe w Genewie (od wczoraj udostępnionedla przedstawicieli mediów) są miejscem premiery sportowego kabrioletuAudi S4.

 

Nowe A4 w Paryżu

Na paryskim salonie samochodowym najważniejszym modelem na stoisku koncernuAudi będzie najnowsza generacja Audi A4.

 

Więcej opcji w S-kach

Niemiecki producent samochodów z Ingolstadt, Audi zastanawia sie nadposzerzeniem opcji konfiguracyjnych dla swojej sportowej serii S. W grę mogąwchodzić samochody z mocniejszymi silnikami benzynowymi z turbodoładowaniem, atakże wysokoprężnymi.

 

Nowe Audi S4 już gotowe

Pomimo tego, że zaledwie dwa tygodnie temu na halach targowych we Frankfurciezostała zaprezentowana zupełnie nowa generacja Audi A4, to po ulicachniemieckiego Ingolstadt jeździ już zamaskowana wersja S4. Auto zostałouchwycone podczas jazd testowych przez jednego z zagranicznych reporterów.

 

Na celowniku: Audi TT RS i Audi S4

Dużo dzieje się w garażach Audi jeśli chodzi o sportowe wersje obecnych jużna rynku modeli. W ciągu najbliższego półtora roku na rynku powinnysię pojawić dwie ciekawe propozycje dla miłośników szybszej jazdy:Audi TT RS i Audi S4.

 

Nowe Audi S4 przed Paryżem

Audi opublikowało pierwsze oficjalne zdjęcia i detale najnowszej odsłonysportowego modelu S4. Nowe auto będzie można zobaczyć na żywo podczastargów w Paryżu. Producent pokaże je w wersji sedan jak i kombi, a narynku pojawi się w marcu przyszłego roku.

 

700-konne A4 na biopaliwo

Po kilku nieudanych próbach w końcu się udało. Zmodyfikowane Audi A4zasilane biopaliwem jest najszybszym samochodem na świecie.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017