Wyszukiwałeś:

S400 X

Hybrid X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S400 Hybrid

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Porsche nagrodził Mercedesa

Koncern Daimler AG, właściciel marki Mercedes-Benz został wyróżnionyza swój nowatorski system hybrydowy nagrodą prof. Ferdynanda Porsche.

 

Hybryda Klasy S

Mercedes ujawnia coraz więcej szczegółów dotyczących premieryswojej topowej hybrydy. Klasa S400 Hybrid przyspieszająca do setki w 7,2sekundy i paląca 7,9l/100km pojawi się już niebawem na drogach.

 

Gwiazda świecąca na zielono

Wystawa we Frankfurcie dla Mercedesa była także okazją do zademonstrowania,jak ekologiczne już w niedalekiej przyszłości mogą być największe limuzynyz gwiazdą na masce.

 

Pierwszy hybrydowy diesel w...

Mercedes Benz zamierza zostać pierwszym producentem samochodów,który wprowadzi do sprzedaży auto napędzane hybrydowo przezpołączenie silnika elektrycznego i wysokoprężnego.

 

Klasa S ładowana z gniazdka

Mercedes bardzo długo zwlekał z przyswojeniem technologii hybrydowej w swoichsamochodach. Teraz koncern zmienia ofensywę i już niebawem właściciele KlasyS będą mogli ją doładowywać z gniazdka.

 

Dla kogo tytuł Światowego Samochodu Roku?

Znamy już dziesiątkę finalistów, która powalczy o tytułŚwiatowego Samochodu Roku. W marcu, podczas wystawy w Genewie, ogłoszonazostanie finałowa trójka, zaś zwycięzcę poznamy 1 kwietnia podczaswystawy samochodowej w Nowym Jorku.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S400 Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017