Wyszukiwałeś:

S5

. Znaleziono 110 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S5

Spróbuj też wyszukać: s5 leszno audi s5 s15

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 110 wszystkich):

Są pieniądze na A1 i S5, brakuje na most

Autostrada A1 i droga ekspresowa S5 - to najważniejsze inwestycje drogowe wwoj. kujawsko-pomorskim, które powstaną w najbliższych latach zunijnego Programu Infrastruktura i Środowisko. Na liście rekomendowanej przezrząd zabrakło niestety oczekiwanej przez mieszkańców Torunia budowymostu przez Wisłę.

 

Walczą o S5 i S10

O jak najszybszą budowę dróg ekspresowych S5 i S10 walczy jużBydgoszcz, Żnin, Świecie i Dobrycz. Samorządowcy rozpoczęli starania opriorytetowe potraktowanie inwestycji po tym jak rząd budowę trasy S5 NoweMarzy – Bydgoszcz – Żnin umieścił na liście rezerwowej a drogiS10 nie uznał za priorytetową.

 

Porozumienie w sprawie S5

Wszystko wskazuje na to, że przebieg ekspresowej trasy S5 w całej Wielkopolscezostał już ustalony. Ma to ogromne znaczenie w perspektywie przyspieszonejbudowy ekspresówki łączącej Poznań z Wrocławiem.

 

Budowa S5 i S11 przed Euro2012?

Sejmik Województwa Wielkopolskiego zwrócił się do rządu owsparcie działań zmierzających do budowy w latach 2007-2011 drógekspresowych S5 Gdańsk (Nowe Marzy)-Poznań-Wrocław oraz S11Kołobrzeg-Poznań-Katowice (Pyrzowice) w związku z organizacją MistrzostwEuropy 2012.

 

Bydgoszcz: radni wybrali wariant S5

Urząd Miejski w Bydgoszczy poinformował, że Bydgoscy radni podpisalistanowisko w sprawie przebiegu przez miasto drogi ekspresowej S5. Oficjalniepopierają budowę drogi według wariantu I, czyli alejami Armii Krajowej,Wyszyńskiego i Jana Pawła II.

 

S5 jako obwodnica?

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki poinformował, że 14 styczniabieżącego roku miało miejsce spotkanie w sprawie budowy drogi ekspresowej S5.Ustalono, że trasa na pewno powstanie, ale jej przebieg przez Bydgoszcz niejest jeszcze przesądzony.

 

Bydgoszcz będzie walczyć o S5

W dalszym ciągu nie wiadomo, czy droga ekspresowa S5 pobiegnie przez Bydgoszcz,ale władze miasta zapowiadają walkę o budowę drogi w najbardziej optymalnymdla miasta wariancie. W tym celu została zorganizowana konferencja prasowa.

 

S5 – tylko na papierze?

Wraz z upływem czasu coraz mniej realna staje się budowa jednej zpriorytetowych tras – drogi ekspresowej S5. W tym momencie możnauogólnić, że ta droga istnieje tylko w planach, a jej powstanie przedEuro 2012 jest mocno zagrożone. Na części odcinków pojawiły sięopóźnienia, a aktualny etap realizacji większości z nich touzyskiwanie decyzji środowiskowych.

 

Wrocław – Poznań: S5 czy wariant awaryjny?

GDDKiA wybrała wariant przebiegu drogi S5 na odcinku Wrocław-Korzeńsko. Teraztrzeba zrobić wszystko by zdążyć przed EURO 2012 a pracy mnóstwo.Dlatego w razie niepowodzenia szykowana jest trasa awaryjna…

 

Audi S5 Sportback

Audi S5 Sportback będzie jedną z gwiazd wystawy we Frankfurcie na stoiskukoncernu z Ingolstadt. Eleganckie coupe z trzylitrowym silnikiem V6 powinnoprzypaść do gustu wielu zwiedzającym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017