Wyszukiwałeś:

S6 X

Avant X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S6 Avant

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Audi S6: Definicja sportu

W pierwszych tygodniach nowego roku Audi wprowadzi na rynek usportowionąwersję modelu A6. Auto wyposażone będzie w benzynowy 5,2 l. silnik V10dzięki któremu 100 km/h będzie widoczne na liczniku w 5,2s., a prędkośćmaksymalna 250 km/h sprawi, że niejeden kierowca będzie miał gęsiąskórkę.

 

Audi RS4 w cabrio i kombi

Audi RS4 od lata bieżącego roku dostępne będzie w dwóch nowychwersjach: cabrio oraz kombi. Nowe rodzeństwo sportowego Audi będzie jednakudostępnione szerszej publiczności już podczas Salonu Samochodowego wGenewie.

 

Audi S6: S-portowy dżentelmen

Już w czerwcu do pierwszych salonów dealerskich Audi zawita najnowszymodel z lukratywnej i sportowej gamy oznaczonej symbolem S. Mowa oreprezentancie klasy wyższej w niemieckim koncernie - Audi A6, a w tymprzypadku S6.

 

Audi RS6 coraz bliżej

Sportowych wersji Audi A6 ciąg dalszy. Po prezentacji serii S6, która z mocą435 koni mechanicznych odstaje nieco od swoich rodzimych konkurentów BMW M5 iMercedesa E 63 AMG, producent z Ingolstadt wkrótce wyprowadzi na ulice wersjęRS6. Pierwsze egzemplarze są już w testach.

 

Nietuzinkowa moc w kombi

1.660 litrów maksymalnej pojemności bagażnika oraz 580 koni mechanicznych podmaską to dwie najważniejsze cechy, jakie powinny wyróżniać Audi RS 6 Avantz tłumu. Auto to pokazane zostanie już na targach we Frankfurcie.

 

Audi odnosi sukcesy

W najnowszym plebiscycie czytelników niemieckiego wydania magazynu"Auto, motor i Sport" Audi zwycięzyło aż w czterech kategoriach.

 

I znowu Octavia...

Skoda Octavia i Volkswagen Golf – dwa modele zbudowane w oparciu oczęść tych samych rozwiązań technologicznych od ponad pół rokuzdominowały wspólnie rankingi Top Ten mojeauto.pl. Po dwóchmiesiącach, kiedy to na czele stawki znajdował się Golf, w czerwcu ponowniena pierwszą lokatę powróciła Octavia.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S6 Avant".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017